Fotografování v každém věku

Mnoho lidí žije dlouhá léta, ne-li celý život v domnění, že fotografování v ateliéru není pro ně. Pro několik nejrůznějších důvodů si proto nikdy nedopřejí ten krásný pocit s fotografováním spojený

Mít možnost vidět kdykoliv, kdy nás jen napadne svou malou holčičku čerstvě po narození, opět potkat členy rodiny, které si neseme již jen v srdcích nebo si připomenout první momenty se svou životní láskou. Na těchto vzpomínkách v životě záleží a je jen na vás, zda se jejich vytvoření otevřete.

Ať už si vytvoříte vlastní námět fotografování nebo se obrátíte na nás s prosbou o radu. Vždy společně vytvoříme fotografie, které budete vy! Bez přetvářky, křeči nebo nucené parády. 

Chlubte se láskou, která překonala už tolik překážek, přivedla na svět nový život, obstarala bydlení snů nebo jen stála druhému po boku vždy, kdy svět stál v opozici. 

Protože, když pak vidíme výsledek naší společné práce s klientem, uvědomíme si i my, že je asi čas si opět zaznamenat důležité okamžiky našich životů.

Když totiž vidíme, že naše fotografie ve vás vyvolají stejné pocity, jako před těmi dvaceti lety a postupně si uvědomujete, že člověk, který je po vašem boku už taková léta se na vás kouká stále stejně, tak to je ten důvod, proč takové fotografie s vámi tvoříme a vždy nás zamrzí u srdce, když někdo žije s názorem, že tento způsob tvoření vzpomínek není pro něj.

Neodepírejte si tento pocity zamilování, lásky a nostalgie a věřte, že fotografováním v našem ateliéru je krásné v každém věku!