fbpx
+420 603 552 719

Promo focení

Potřebujete profesionální promo fotografie, které budete moci využít při propagaci své osoby, své firmy či třeba hudební skupiny, ve které působíte? Chcete svůj web, firemní brožuru či plakát doplnit o reprezentativní fotografie, na kterých se sami sobě budete líbit a které zaujmou i ostatní?

Navštivte náš fotoateliér v Praze na Letné. Profesionální fotografka Jana Hozová Vám díky svým bohatým zkušenostem vytvoří promo fotografie podle Vašeho přání.

Oslňte profesionálními fotografiemi

Ať už jste umělecky činní, sportujete, šijete módní oděvy, vyrábíte vlastní originální šperky, háčkujete nebo třeba dovážíte luxusní hodinky či jiné módní doplňky – a toužíte krásu svého umění a exkluzivitu výrobků zachytit na profesionálních fotografiích, rádi Vám pomůžeme. Profesionální fotografie z fotoateliéru Jany Hozové podpoří působivost Vaší vlastní propagace i prodejní prezentaci Vašich výtvorů.

Vaše online prezentace dostane jiskru

Promo focení je velice žádanou službou. Žádný moderní web se dnes už totiž neobejde bez profesionálních fotografií. Totéž platí i pro profesní blogy a profily na sociálních sítích.

Nejen pro umělce a vrcholové sportovce

Řada našich zákazníků – profesionální hudebníci, výtvarníci, tanečníci, vrcholoví sportovci, manažeři i zruční výrobci originálních doplňků – využívá profesionálně vyretušované fotografie od nás jako důležitou součást své prezentace.

Ať už máte zájem o fotografie plné emocí a napětí pro reklamní účely nebo o záběry profesionálně zachycující to, čím se zabýváte, využijte fotoateliér Jana Hozová.

Rádi přijedeme za vámi

Pokud máte málo času nebo byste rádi zachytili na nových fotografiích jedinečnost prostředí, v němž pracujete či tvoříte, zavolejte nám a zkusíme se domluvit na možnostech – rádi Vám vyjdeme vstříc a přijedeme fotit za Vámi.

Proč si nechat nafotit promo fotografie právě od nás?

  • Více než 10 let zkušeností s promo focením
  • Flexibilita při objednávání i výběru prostředí
  • Rychlé zpracování fotografií
  • Profesionální retuš
  • Komfortní soukromý ateliér s vyhřívanou podlahou
  • Finální výběr fotografií je zcela na vás
  • Náhledy pro výběr již do druhého dne

Navštivte naši stránku Jak to probíhá a přečtěte si podrobnosti o tom, jak se na focení připravit a co si domluvit předem.

V naší galerii si také můžete prohlédnout snímky z předchozích focení. PROHLÉDNOUT GALERII