Promo focení

Potřebujete profesionální promo fotografie, které budete moci využít při propagaci své osoby, své firmy či třeba hudební skupiny, ve které působíte? Chcete svůj web, firemní brožuru či plakát doplnit o reprezentativní fotografie, na kterých se sami sobě budete líbit a které zaujmou i ostatní?

Navštivte náš fotoateliér v Praze na Letné. Profesionální fotografka Jana Hozová Vám díky svým bohatým zkušenostem vytvoří promo fotografie podle Vašeho přání.

Základní balíček

60-90 min.
4 500,-
  • 10 fotografií (za každou další 200,-)
  • 3 různá pozadí
  • 3-4 outfity
  • lze přiobjednat služby vizážistky v ceně 1 200,-

Dárkový poukaz

#
Cena dle výběru
  • Přeji si jeden z těchto balíčků zakoupit formou dárkového poukazu

Ceník platný od 1.11.2021

Pro klienty, kteří mají již objednaný a potvrzený termín svého focení, platí cena dle ceníku platného v době objednání. 

OSTATNÍ NEUPRAVENÉ FOTOGRAFIE SE NEPOSKYTUJÍ!

Fotografie si můžete sami vybrat – mailem vám bude zaslán předvýběr nejlepších neupravených fotografií v náhledech, ze kterých si vyberete fotografie k úpravě.

* Fotografie obdržíte v elektronické podobě, upravené profesionální retuší a zpracované do velikosti 20 × 30 cm na 300 dpi. Díky tomu si je můžete nechat vytisknout v jakémkoli minilabu dle svého výběru až do velikosti A2.

Proč si nechat nafotit promo fotografie právě od nás?

OSLŇTE PROFESIONÁLNÍMI FOTOGRAFIEM

Ať už jste umělecky činní, sportujete, šijete módní oděvy, vyrábíte vlastní originální šperky, háčkujete nebo třeba dovážíte luxusní hodinky či jiné módní doplňky – a toužíte krásu svého umění a exkluzivitu výrobků zachytit na profesionálních fotografiích, rádi Vám pomůžeme. Profesionální fotografie z fotoateliéru Jany Hozové podpoří působivost Vaší vlastní propagace i prodejní prezentaci Vašich výtvorů.

VAŠE ONLINE PREZENTACE DOSTANE JISKRU

Promo focení je velice žádanou službou. Žádný moderní web se dnes už totiž neobejde bez profesionálních fotografií. Totéž platí i pro profesní blogy a profily na sociálních sítích.

 

NEJEN PRO UMĚLCE A VRCHOLOVÉ SPORTOVCE

Řada našich zákazníků – profesionální hudebníci, výtvarníci, tanečníci, vrcholoví sportovci, manažeři i zruční výrobci originálních doplňků – využívá profesionálně vyretušované fotografie od nás jako důležitou součást své prezentace.

Ať už máte zájem o fotografie plné emocí a napětí pro reklamní účely nebo o záběry profesionálně zachycující to, čím se zabýváte, využijte fotoateliér Jana Hozová.

RÁDI PŘIJEDEME ZA VÁMI

Pokud máte málo času nebo byste rádi zachytili na nových fotografiích jedinečnost prostředí, v němž pracujete či tvoříte, zavolejte nám a zkusíme se domluvit na možnostech – rádi Vám vyjdeme vstříc a přijedeme fotit za Vámi.