fbpx

Promo focení

Potřebujete profesionální promo fotografie, které budete moci využít při propagaci své osoby, své firmy či třeba hudební skupiny, ve které působíte? Chcete svůj web, firemní brožuru či plakát doplnit o reprezentativní fotografie, na kterých se sami sobě budete líbit a které zaujmou i ostatní?

Navštivte náš fotoateliér v Praze na Letné. Profesionální fotografka Jana Hozová Vám díky svým bohatým zkušenostem vytvoří promo fotografie podle Vašeho přání.

OSLŇTE PROFESIONÁLNÍMI FOTOGRAFIEM

 

Ať už jste umělecky činní, sportujete, šijete módní oděvy, vyrábíte vlastní originální šperky, háčkujete nebo třeba dovážíte luxusní hodinky či jiné módní doplňky – a toužíte krásu svého umění a exkluzivitu výrobků zachytit na profesionálních fotografiích, rádi Vám pomůžeme. Profesionální fotografie z fotoateliéru Jany Hozové podpoří působivost Vaší vlastní propagace i prodejní prezentaci Vašich výtvorů.

VAŠE ONLINE PREZENTACE DOSTANE JISKRU

 

Promo focení je velice žádanou službou. Žádný moderní web se dnes už totiž neobejde bez profesionálních fotografií. Totéž platí i pro profesní blogy a profily na sociálních sítích.

Focení miminek se věnujeme již více než 10 let a naše velkoformátové fotografie můžete obdivovat například v porodnici v Praze – Podolí, v nemocnici v Praze Na Bulovce či v kolínské reprodukční klinice Pronatal, kde jsou vystavené.

NEJEN PRO UMĚLCE A VRCHOLOVÉ SPORTOVCE

 

Řada našich zákazníků – profesionální hudebníci, výtvarníci, tanečníci, vrcholoví sportovci, manažeři i zruční výrobci originálních doplňků – využívá profesionálně vyretušované fotografie od nás jako důležitou součást své prezentace.

Ať už máte zájem o fotografie plné emocí a napětí pro reklamní účely nebo o záběry profesionálně zachycující to, čím se zabýváte, využijte fotoateliér Jana Hozová.

RÁDI PŘIJEDEME ZA VÁMI

 

Pokud máte málo času nebo byste rádi zachytili na nových fotografiích jedinečnost prostředí, v němž pracujete či tvoříte, zavolejte nám a zkusíme se domluvit na možnostech – rádi Vám vyjdeme vstříc a přijedeme fotit za Vámi.

Ať už máte zájem o fotografie plné emocí a napětí pro reklamní účely nebo o záběry profesionálně zachycující to, čím se zabýváte, využijte fotoateliér Jana Hozová.

Proč si nechat nafotit promo fotografie právě od nás?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.