Koruna životopisu

Každý z nás v životě čelil tváří v tvář situaci, kdy měl sám sebe shrnout do pár vět a vytvořit tak dokument, který by ho reprezentoval zajímavě, leč jednoduše. Pro každý bod musí být zvoleno co nejlépe vystihující slovo a text by měl působit reprezentativně. Jak k tomuto bodu ovšem dospět? Dojdeme k tomu společně! 

 

Co ovšem koruna životopisu či motivačního dopisu? Jak ta by měla vypadat? Opět se tu střetávají faktory, které je potřeba co nejlépe vybalancovat. Působit seriózně, ale zároveň uvolněně a přirozeně?

 

 

Najít v tomto směru rovnováhu a komfort je naším společným cílem číslo jedna. Vytvoříme spolu fotografické podklady, které budou korunou každé oficiální reprezentace. Společně zvolíme vhodný úhel, vybereme to správné oblečení a vyzkoušíme všechna dostupná místa v našem ateliéru.  

 

 

Svůj prostor pro fotografování si můžete najít na nejrůznějších sedačkách, stoličkách, křeslech a již brzy i psacího stolu, který vytvoří domácké, ale zároveň kancelářské prostředí. Zda by ovšem bylo vaším přáním fotografie pořídit přímo v prostředí vám blízkém, tak ani tato varianta není z naší strany překážkou. 

 

Co ovšem zbytek našeho CV nebo motivačního dopisu? Jak celý svůj život shrnout tak, abychom zrovna my byli tou osobou, která projde posledním kolem výběrového řízení a dostane tak dlouho vytouženou pracovní pozici? Na tyto otázky najdete odpovědi na webu – cvapp.cz, kde najdete zajímavé tipy a triky pro vytvoření bezkonkurenčních podkladů.