Promo foto s námi

Začínáte s podnikáním, jste nadšení, že budete mít možnost věnovat se tomu, co vás baví. A jsou tu první překážky. Musíte se seznámit s řadou předpisů, zorientovat se v zákoníku. Čeká vás nejen práce, ale i propagace. Protože produkt máte krásný, ceny lákavé, ale musí si najít cestu k zákazníkům. Jak?

Usedáte k počítači a místo práce se věnujete studiu. Nejlepší by bylo, kdyby se z vás přes noc stal marketér, odborník na správu sociálních sítí, webový designér… A co že je to SEO?

Mám pro vás jednu cennou radu. Nebuďte na to sami. Nebudete mít čas věnovat se skutečné práci. Svěřte se do rukou profesionálů. Propagace webových stránek je alchymií, která se učí několik let. Součástí jsou dokonale zpracované fotografie a poutavá prezentace. S tou vám mohu pomoci.

V průběhu roku obvykle stačí objednání měsíc předem, jakmile se ale přiblíží vánoční čas, termíny se rychle plní. S objednáním proto neváhejte.

Pomohu vám vytvořit perfektní a profesionální fotografie, které se stanou základem vaší online prezentace. Obchod dělají lidé. Zákazníci přijdou často za vámi, a ne za produktem. Budu vaším průvodcem na cestě k profesionálně zvládnuté prezentaci, co osloví vaše klienty. Společně vytvoříme fotografie na webové stránky, Facebook, Instagram nebo i na letáčky a firemní brožury.

Váš vlídný úsměv stojí za úspěchem vašeho podnikání. Nechte mě jej zachytit.