SOUTĚŽ

SOUTĚŽ!

Pro naše Facebookové fanoušky!

Focení v našem fotoateliéru ZDARMA!

Vyhrajte poukaz na focení zdarma a obdarujte někoho ze svých nejbližších! Napište nám do komentářů, KOMU a PROČ byste ho chtěli pod stromeček nadělit.

Zde: https://www.facebook.com/jhfoto.cz/

Nejoriginálnější odpověď odměníme dárkovým poukazem na focení v našem fotoateliéru.

A na co se výherce může těšit?

Poukaz zahrnuje cca 30 minut focení v našem fotoateliéru v Praze na Letné, 3 fotografie v elektronické podobě dle vlastního výběru (na CD), profesionální úpravu vybraných fotografií.

Více informací o tom, jak focení probíhá, naleznete na našich webových stránkách www.jhfoto.cz

PRAVIDLA SOUTĚŽE:

  1. Pořadatelem soutěže je Fotoateliér Jana Hozová,  Letohradská 759/58, 170 00 Praha 7-Holešovice (dále jen Pořadatel).
  2. Účastníkem soutěže se může stát každý občan České republiky, kterému je nejpozději v den vstupu do soutěže alespoň 18 let a který má zároveň profil na Facebooku a navštíví v době konání soutěže facebookovou stránku Pořadatele.
  3. Účastník vstoupí do soutěže tím, že příspěvek Pořadatele s oznámením o soutěži na facebookové stránce Pořadatele označí jako Like a zároveň do komentáře k příspěvku uvede, komu a proč by chtěl věnovat ateliérové focení. Za vstup do soutěže se považuje provedení obou kroků, za okamžik vstupu do soutěže se považuje krok, který byl dokončen jako druhý.
  4. Každý účastník smí do soutěže vstoupit pouze jednou. Vloží-li účastník více komentářů, jako platný pro vstup do soutěže bude považován ten komentář, který byl účastníkem vložen jako první.
  5. Soutěž probíhá od 22.11.2017 (12:00 hod.) do 11.12.2017 (18:00 hod.). Účastníci, kteří vstoupí do soutěže po ukončení soutěže, již nebudou do soutěže zahrnuti.
  6. Vyhodnocení soutěže – Po ukončení soutěže Pořadatel vybere komentář, který považuje za nejoriginálnější. Výherce soutěže bude zveřejněn do 24 hodin ode dne vyhodnocení soutěže na facebookové stránce Pořadatele a zároveň bude kontaktován pomocí soukromé zprávy na Facebooku.
  7. Ze soutěže jsou vyloučeni všichni zaměstnanci Pořadatele a jejich blízké osoby.
  8. Společnost Facebook není pořadatelem soutěže a nijak ji nesponzoruje ani s ní nesouvisí.