VALENTÝNSKÁ SOUTĚŽ

SOUTĚŽ!

Pro naše facebookové fanoušky!

Oslavte Valentýna výhrou!

Napište do komentáře, kdo a proč je Vaší největší láskou, a dejte tomuto příspěvku Like. Deset nejhezčích vyznání zařadíme do slosování, v němž 13. 2. 2018 vylosujeme výherce balíčku romantického focení v hodnotě 900 Kč ve fotoateliéru Jany Hozové v Praze! Můžete se jím stát právě Vy!

Vyhrajte poukaz na focení zdarma a obdarujte svého milého či milou.

Soutěž naleznete na našich FB stránkách zde: https://www.facebook.com/jhfoto.cz/

10 nejoriginálnějších a nejhezčích vyznání zařadíme do slosování, jehož výherce odměníme dárkovým poukazem na focení v našem fotoateliéru.

A na co se výherce může těšit?

Poukaz zahrnuje cca 30 minut focení v našem fotoateliéru v Praze na Letné, 3 fotografie v elektronické podobě dle vlastního výběru (na CD), profesionální úpravu vybraných fotografií.

Více informací o tom, jak focení probíhá, naleznete na našich webových stránkách  ZDE.

PRAVIDLA SOUTĚŽE:

  1. Pořadatelem soutěže je Fotoateliér Jana Hozová,  Letohradská 759/58, 170 00 Praha 7-Holešovice (dále jen Pořadatel).
  2. Účastníkem soutěže se může stát každý občan České republiky, kterému je nejpozději v den vstupu do soutěže alespoň 18 let a který má zároveň profil na Facebooku a navštíví v době konání soutěže facebookovou stránku Pořadatele.
  3. Účastník vstoupí do soutěže tím, že příspěvek Pořadatele s oznámením o soutěži na facebookové stránce Pořadatele označí jako Like a zároveň do komentáře k příspěvku uvede, kdo a proč je jeho největší láskou. Za vstup do soutěže se považuje provedení obou kroků, za okamžik vstupu do soutěže se považuje krok, který byl dokončen jako druhý.
  4. Každý účastník smí do soutěže vstoupit pouze jednou. Vloží-li účastník více komentářů, jako platný pro vstup do soutěže bude považován ten komentář, který byl účastníkem vložen jako první.
  5. Soutěž probíhá od 28.1. 2018 (18:00 hod) do 12. 2. 2018 (18:00 hod.). Účastníci, kteří vstoupí do soutěže po ukončení soutěže, již nebudou do soutěže zahrnuti.
  6. Vyhodnocení soutěže – Po ukončení soutěže Pořadatel vybere 10 komentářů, které vyhoví zadání soutěže nejoriginálnějším způsobem. Z nich bude vylosován výherce hlavní výhry. Výherce soutěže bude zveřejněn do 24 hodin od ukončení soutěže na facebookové stránce Pořadatele a zároveň bude kontaktován pomocí soukromé zprávy na Facebooku.
  7. Ze soutěže jsou vyloučeni všichni zaměstnanci Pořadatele a jejich blízké osoby.
  8. Společnost Facebook není pořadatelem soutěže a nijak ji nesponzoruje ani s ní nesouvisí.