Business focení

Potřebujete profesionální fotografie, které budou dostatečně reprezentativní? Chybí Vám osobní fotografie na jednobarevném pozadí, které byste mohli využívat v rámci své profese? Chcete doplnit svou webovou stránku nebo životopis o fotografii, na které se sami sobě budete líbit a která zaujme i ostatní?

Navštivte náš fotoateliér v Praze na Letné. Profesionální fotografka Jana Hozová Vám díky svým bohatým zkušenostem vytvoří business portréty podle Vašeho přání.

Krátký balíček

do 30 min. - celkový čas strávený u nás
1 800,-
  • 3 fotografie (za každou další 300,-)
  • 1 pozadí
  • 1 outfit

Základní balíček

60-90 min.
4 500,-
  • 10 fotografií (za každou další 200,-)
  • 3 různá pozadí
  • 3-4 outfity
  • lze přiobjednat služby vizážistky v ceně 1 200,-

Dárkový poukaz

#
Cena dle výběru
  • Přeji si jeden z těchto balíčků zakoupit formou dárkového poukazu

Ceník platný od 1.11.2021

Pro klienty, kteří mají již objednaný a potvrzený termín svého focení, platí cena dle ceníku platného v době objednání. 

OSTATNÍ NEUPRAVENÉ FOTOGRAFIE SE NEPOSKYTUJÍ!

Fotografie si můžete sami vybrat – mailem vám bude zaslán předvýběr nejlepších neupravených fotografií v náhledech, ze kterých si vyberete fotografie k úpravě.

* Fotografie obdržíte v elektronické podobě, upravené profesionální retuší a zpracované do velikosti 20 × 30 cm na 300 dpi. Díky tomu si je můžete nechat vytisknout v jakémkoli minilabu dle svého výběru až do velikosti A2.

Proč si nechat nafotit business fotografie právě od nás?

PRO PODNIKATELE I FIRMY

Business focení je velice vyhledávanou službou. Mnoho podnikatelů i firem se dnes neobejde bez profesních webových stránek a blogů, a tím pádem ani bez profesionálních portrétních fotografií. Ať už potřebujete fotoportrét na profesní blog, fotografie pro profil na sociálních sítích nebo dokonalý snímek do svého životopisu, jste u nás správně.

POSUŇTE SVOU PREZENTACI NA VYŠŠÍ ÚROVEŇ

Řada našich zákazníků využívá profesionálně vyretušované fotografie od nás jako důležitou součást své osobní prezentace – na reklamních tiskovinách, na interní firemní korespondenci, jako svůj portrét při obchodním styku atd.

BUDETE PŮSOBIT JAKO PROFESIONÁL KAŽDÝM COULEM

Díky spolupráci s námi se budete moci na internetu i v tištěných materiálech pochlubit fotografiemi, na nichž budete působit jako profesionálové každým coulem. Nechte u nás na jednotném pozadí nafotit všechny své zaměstnance a zapůsobte takto dokonalou prezentací firmy na zákazníky a obchodní partnery, kteří navštíví Váš web. Přijali jste někoho nového? Žádný problém – nafotíme jeho business profil přesně v tom stylu, jaký potřebujete.

MŮŽEME PŘIJET I K VÁM

Pokud máte málo času nebo potřebujete business portrét nafotit u Vás ve firmě, zavolejte nám a zkusíme se domluvit na možnostech – rádi Vám vyjdeme vstříc a přijedeme Vás vyfotit přímo na pracoviště.