Focení párů

Ve dvou se to lépe táhne. V životě i při focení. Fotografie párů v sobě mají něco, co v jiných fotografiích nenajdete: zamilovanost, touhu a zvláštní, nenapodobitelné jiskření. Chcete si nechat udělat fotografickou vzpomínku na začátek Vašeho vztahu? Potřebujete dokonalou fotografii pro svatební oznámení? Udělejte si radost a pořiďte si s naší pomocí zamilované snímky, k nimž se pak budete po zbytek života rádi vracet!

Ať už máte zájem o profesionální fotografie z ateliéru, nebo o romantické fotografie, které by měly vzniknout venku (v exteriéru), oslovte náš fotoateliér v Praze na Letné. Profesionální fotografka Jana Hozová Vám díky svým bohatým zkušenostem vytvoří fotografie, z nichž budou vyzařovat emoce, které naplňují Váš vztah!

Základní balíček

60-90 min.
4 500,-
  • 10 fotografií (za každou další 200,-)
  • 3 různá pozadí
  • 3-4 outfity
  • lze přiobjednat služby vizážistky v ceně 1 200,-

Dárkový poukaz

#
Cena dle výběru
  • Přeji si jeden z těchto balíčků zakoupit formou dárkového poukazu

Ceník platný od 1.11.2021

Pro klienty, kteří mají již objednaný a potvrzený termín svého focení, platí cena dle ceníku platného v době objednání. 

OSTATNÍ NEUPRAVENÉ FOTOGRAFIE SE NEPOSKYTUJÍ!

Fotografie si můžete sami vybrat – mailem vám bude zaslán předvýběr nejlepších neupravených fotografií v náhledech, ze kterých si vyberete fotografie k úpravě.

* Fotografie obdržíte v elektronické podobě, upravené profesionální retuší a zpracované do velikosti 20 × 30 cm na 300 dpi. Díky tomu si je můžete nechat vytisknout v jakémkoli minilabu dle svého výběru až do velikosti A2.

Proč si nechat nafotit fotografie právě u nás?

PŘES 15 LET ZKUŠENOSTÍ

Focení párů se věnujeme pravidelně již více než 15 let. Víme, že když do vyhledávače zadáváte hledání „foto páry“ a vybíráte si fotografa, často máte vlastní představu o tom, jak a kde by Vaše společné fotografie měly vzniknout. I v takovém případě Vám rádi vyjdeme vstříc.

FOTOGRAFIE PLNÉ ROMANTIKY

Pokud chcete nafotit například rande na zajímavém místě či třeba romantickou jarní procházku ve dvou, jsme připraveni jít do toho s Vámi. A pokud nevíte, rádi Vám poradíme – třeba se nakonec ukáže, že tím pravým pro Vás budou fotografie v pohodlí ateliéru.

ZVLÁDNEME TO S ÚSMĚVEM

Přidejte se k desítkám párů, které patří k našim spokojeným zákazníkům, a kontaktujte nás. Uděláme všechno pro to, aby Vám úsměv vydržel nejen při focení, ale i po cestě z něj.