Těhotenské focení

Čekáte miminko a chcete si na své těhotenství uchovat milou vzpomínku? Toužíte po fotografiích, které zachytí krásu Vašeho požehnaného stavu? Hledáte fotoateliér, který Vám nabídne příjemné prostředí, maximální pohodlí a domáckou atmosféru?

Oslovte náš fotoateliér v Praze na Letné, který se specializuje na těhotenské focení. Profesionální fotografka Jana Hozová Vám s radostí vytvoří nádherné těhotenské fotografie, z nichž bude vyzařovat něha, štěstí a harmonie, které k očekávanému příchodu nového člena rodiny patří!

Krátký balíček

do 30 min. - celkový čas strávený u nás
1 800,-
  • 3 fotografie (za každou další 300,-)
  • 1 pozadí
  • 1 outfit

Základní balíček

60-90 min.
4 500,-
  • 10 fotografií (za každou další 200,-)
  • 3 různá pozadí
  • 3-4 outfity
  • lze přiobjednat služby vizážistky v ceně 1 200,-

Dárkový poukaz

#
Cena dle výběru
  • Přeji si jeden z těchto balíčků zakoupit formou dárkového poukazu

Ceník platný od 1.11.2021

Pro klienty, kteří mají již objednaný a potvrzený termín svého focení, platí cena dle ceníku platného v době objednání. 

OSTATNÍ NEUPRAVENÉ FOTOGRAFIE SE NEPOSKYTUJÍ!

Fotografie si můžete sami vybrat – mailem vám bude zaslán předvýběr nejlepších neupravených fotografií v náhledech, ze kterých si vyberete fotografie k úpravě.

* Fotografie obdržíte v elektronické podobě, upravené profesionální retuší a zpracované do velikosti 20 × 30 cm na 300 dpi. Díky tomu si je můžete nechat vytisknout v jakémkoli minilabu dle svého výběru až do velikosti A2.

Proč si nechat nafotit těhotenské fotografie právě u nás?

FOTOGRAFIE PLNÉ NĚHY A CITU

K dispozici je nejen občerstvení, ale také nejrůznější látky a další textilie, které můžeme během těhotenského focení použít. Při samotném fotografování využíváme hry světla a stínů k vytvoření intimní, křehké atmosféry a ke zvýraznění toho, co je na záběru důležité: souznění mezi Vámi a človíčkem, kterého nosíte pod srdcem.

Udělejte si radost a potěšte sebe i svou rodinu profesionálními fotografiemi, které mají vždy neopakovatelné kouzlo a které oslovují těžko popsatelným, a přece tak typickým výrazem ve tváři každé budoucí maminky.

POZNEJTE I VY KRÁSU PROFESIONÁLNÍCH TĚHOTENSKÝCH FOTOGRAFIÍ

Těhotenskému focení se věnujeme již více než 10 let a naše velkoformátové fotografie můžete obdivovat například v porodnici v Praze – Podolí, v nemocnici v Praze Na Bulovce či v kolínské reprodukční klinice Pronatal, kde jsou vystavené. Pokud Vás napadne jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat.

Jedna rada na závěr: Fotografování příliš neodkládejte. Nejlepším obdobím bývá 6.–7. měsíc těhotenství. A nezapomeňte s sebou na focení vzít své blízké – partnera a třeba i děti. Vždyť i oni se na miminko těší spolu s Vámi a na výsledných fotografiích je to vždy vidět.

K těhotenskému focení si můžete přiobjednat i základní líčení.

KLIDNÉ PROSTŘEDÍ A MAXIMÁLNÍ POHODLÍ

V našem ateliéru víme, že těhotenství je úžasné i náročné období pro každou nastávající maminku – bez ohledu na to, jestli čekáte první miminko nebo již několikáté. Nastávajícím maminkám proto s potěšením nabízíme nejen klidné prostředí ateliéru, ale i maximálně vstřícný přístup, aby pro Vás focení bylo jen a jen radostí.