fbpx

Těhotenské focení

Čekáte miminko a chcete si na své těhotenství uchovat milou vzpomínku? Toužíte po fotografiích, které zachytí krásu Vašeho požehnaného stavu? Hledáte fotoateliér, který Vám nabídne příjemné prostředí, maximální pohodlí a domáckou atmosféru?

Oslovte náš fotoateliér v Praze na Letné, který se specializuje na těhotenské focení. Profesionální fotografka Jana Hozová Vám s radostí vytvoří nádherné těhotenské fotografie, z nichž bude vyzařovat něha, štěstí a harmonie, které k očekávanému příchodu nového člena rodiny patří!

KLIDNÉ PROSTŘEDÍ A MAXIMÁLNÍ POHODLÍ

 

V našem ateliéru víme, že těhotenství je úžasné i náročné období pro každou nastávající maminku – bez ohledu na to, jestli čekáte první miminko nebo již několikáté. Nastávajícím maminkám proto s potěšením nabízíme nejen klidné prostředí ateliéru, ale i maximálně vstřícný přístup, aby pro Vás focení bylo jen a jen radostí.

FOTOGRAFIE PLNÉ NĚHY A CITU

 

K dispozici je nejen občerstvení, ale také nejrůznější látky a další textilie, které můžeme během těhotenského focení použít. Při samotném fotografování využíváme hry světla a stínů k vytvoření intimní, křehké atmosféry a ke zvýraznění toho, co je na záběru důležité: souznění mezi Vámi a človíčkem, kterého nosíte pod srdcem.

Udělejte si radost a potěšte sebe i svou rodinu profesionálními fotografiemi, které mají vždy neopakovatelné kouzlo a které oslovují těžko popsatelným, a přece tak typickým výrazem ve tváři každé budoucí maminky.

POZNEJTE I VY KRÁSU PROFESIONÁLNÍCH TĚHOTENSKÝCH FOTOGRAFIÍ

 

Těhotenskému focení se věnujeme již více než 10 let a naše velkoformátové fotografie můžete obdivovat například v porodnici v Praze – Podolí, v nemocnici v Praze Na Bulovce či v kolínské reprodukční klinice Pronatal, kde jsou vystavené. Pokud Vás napadne jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat.

Jedna rada na závěr: Fotografování příliš neodkládejte. Nejlepším obdobím bývá 6.–7. měsíc těhotenství. A nezapomeňte s sebou na focení vzít své blízké – partnera a třeba i děti. Vždyť i oni se na miminko těší spolu s Vámi a na výsledných fotografiích je to vždy vidět.

K těhotenskému focení si můžete přiobjednat i základní líčení.

Proč si nechat nafotit těhotenské fotografie právě u nás?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.