Rodinné focení

Toužíte obohatit své rodinné album o nádherné, stylově čisté fotografie z ateliéru? Chcete své blízké potěšit aktuální fotografií své rodiny a rádi byste měli profesionální snímky, z nichž můžete vytvořit vkusný dárkový kalendář i vybrat okouzlující záběr do rámečku na zeď?

Navštivte náš fotoateliér v Praze na Letné. Profesionální fotografky Jana Hozová a Kateřina Fialová vám díky svým bohatým zkušenostem vytvoří rodinné fotografie, z nichž bude vyzařovat harmonie, pohoda a štěstí – a na kterých nebude žádný člen Vaší rodiny chybět!

Základní balíček

60-90 min.
4 500,-
  • 15 fotografií (za každou další 200,-)
  • 3 různá pozadí
  • 2-3 outfity
  • lze přiobjednat služby vizážistky v ceně 1 200,-

Dárkový poukaz

#
Cena dle výběru
  • Přeji si jeden z těchto balíčků zakoupit formou dárkového poukazu

Ceník platný od 1.11.2021

Pro klienty, kteří mají již objednaný a potvrzený termín svého focení, platí cena dle ceníku platného v době objednání. 

OSTATNÍ NEUPRAVENÉ FOTOGRAFIE SE NEPOSKYTUJÍ!

Fotografie si můžete sami vybrat – mailem vám bude zaslán předvýběr nejlepších neupravených fotografií v náhledech, ze kterých si vyberete fotografie k úpravě.

Naše balíčky neobsahují tištěné fotografie a to z toho důvodu, že možností je spousta a každý preferuje něco jiného. Nenechávejte své fotografie zahálet v počítači a vyberte si z tištěných produktů zde.

* Fotografie obdržíte v elektronické podobě, upravené profesionální retuší a zpracované do velikosti 20 × 30 cm na 300 dpi. Díky tomu si je můžete nechat vytisknout ať už u nás, či v jakémkoli minilabu dle svého výběru až do velikosti A2.

Proč si nechat nafotit rodinné fotografie s dětmi právě u nás?

FOTOGRAFIE, K NIMŽ SE BUDETE RÁDI VRACET

Z vlastní zkušenosti víme, jak oblíbenou kratochvílí se prohlížení rodinných fotografií může stát. Stačí vytáhnout nejstarší fotoalbum a začít jím spolu s užaslými dětmi listovat a ukazovat jim, jak vypadaly v kojeneckém nebo batolecím věku. Velkoformátové fotografie z našeho ateliéru zase můžete využít jako nádhernou dekoraci, která naplní Váš domov vřelou, láskyplnou atmosférou.

FOCENÍ, KTERÉ BUDE DĚTI BAVIT

Rádi zachycujeme děti takové, jaké jsou – a jaké je znáte Vy. Plné emocí, hravé, nesmělé i rozverné. Nenutíme jim strnulé pózy, retro oblečky ani kýčovité rekvizity. Chceme, aby se u nás cítily dobře – a Vy s nimi. Návštěva fotoateliéru je pro ně vždy zvláštní událostí. Na nás bude, aby se nám podařilo zachytit jak emoce, které v nich pobyt v ateliéru vyvolá, tak i všechny neopakovatelné okamžiky, které se před objektivem odehrají. Ať už je Vašim dětem pár týdnů, nebo dokončují střední školu.

Udělejte si radost a potěšte sebe i svou rodinu profesionálními fotografiemi, které mají vždy neopakovatelné kouzlo a které oslovují těžko popsatelným, a přece tak typickým výrazem ve tváři každé budoucí maminky.

VÍCE NEŽ 15 LET ZKUŠENOSTÍ

Rodinnému focení se věnujeme již více než 15 let. Mnozí z našich zákazníků nás navštěvují pravidelně a díky tomu mohou na fotografiích, které od nás mají, vidět, jak jejich děti rostou – od miminek až po „puberťáky“. Z dětí, které jsme fotili v začátcích našeho fotoateliéru, jsou dnes dospělí. Dospělí, kteří se k nám rádi vracejí.