fbpx

Focení miminek

Určitě to znáte: Tak strašně rychle to letí! Než se nadějeme, děti jdou do školy…

A úplně nejrychlejší změny vidíme hned po narození. To se nám děti mění doslova před očima. A jak snadno člověk všechny ty proměny zapomene!

Náš fotoateliér v Praze na Letné naštěstí umí čas na chvilku zastavit – a vy díky tomu o své vzpomínky nepřijdete. Naše fotografie je pro vás zachytí jednou provždy. Do barev i černobílých tónů zaznamenáme ty úplně první výrazy obličeje vašeho miminka, pohyby ručiček, linie dětských rtíků, záhyby sametové kůže… se vší něhou, bezbranností a čistotou, která se v nich skrývá.

JEN VY A MIMINKO

Naše novorozenecké fotografie jsou jen o vás a o vašich nejmenších. Při focení miminek se zaměřujeme na zachycení detailů, lásky, porozumění a společných emocí.

KŘEHKOST A NĚHA

Miminka fotíme ve vašich dlaních tak, aby vynikl kontrast a aby výsledné fotografie zdůraznily neopakovatelnou křehkost novorozeňátek.

Focení miminek se věnujeme již více než 10 let a naše velkoformátové fotografie můžete obdivovat například v porodnici v Praze – Podolí, v nemocnici v Praze Na Bulovce či v kolínské reprodukční klinice Pronatal, kde jsou vystavené.

Udělejte si radost a potěšte sebe i svou rodinu profesionálními fotografiemi, které mají vždy neopakovatelné kouzlo a které oslovují těžko popsatelným, a přece tak typickým výrazem ve tváři každé budoucí maminky.

PŘIDEJTE SE K DESÍTKÁM SPOKOJENÝCH MIMINEK

Fotografie miminek z našeho fotoateliéru jsou výrazově čisté, bez zbytečných rekvizit. Nepatří do nich nic navíc – jen vy a vaše děti. Věříme, že v jednoduchosti je krása a že fotografie novorozených dětí mají být prosté a ničím nerušené, plně soustředěné na zachycení zázraku zrození a všech kouzelných okamžiků, které u nás se svým miminkem prožijete. A desítky spokojených maminek, které se k nám rády vrací, smysluplnost naší filozofie potvrzují.

Udělejte si radost a přidejte se k nim – objednejte se na focení miminek, ať o to nepřijdete!

Přidejte se i vy ke stovkám našich spokojených zákazníků a přijďte se k nám se svými dětmi podívat. Uděláme všechno pro to, aby vám úsměv vydržel nejen při focení, ale i po cestě z něj

Jedna rada na závěr: Fotografování příliš neodkládejte. Nejlepším obdobím bývá 6.–7. měsíc těhotenství. A nezapomeňte s sebou na focení vzít své blízké – partnera a třeba i děti. Vždyť i oni se na miminko těší spolu s vámi a na výsledných fotografiích je to vždy vidět.

K těhotenskému focení si můžete přiobjednat i základní líčení.

Proč nechat vyfotit své miminko u nás?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.