Focení miminek

Určitě to znáte: Tak strašně rychle to letí! Než se nadějeme, děti jdou do školy…

A úplně nejrychlejší změny vidíme hned po narození. To se nám děti mění doslova před očima. A jak snadno člověk všechny ty proměny zapomene!

Náš fotoateliér v Praze na Letné naštěstí umí čas na chvilku zastavit – a vy díky tomu o své vzpomínky nepřijdete. Naše fotografie je pro vás zachytí jednou provždy. Do barev i černobílých tónů zaznamenáme ty úplně první výrazy obličeje vašeho miminka, pohyby ručiček, linie dětských rtíků, záhyby sametové kůže… se vší něhou, bezbranností a čistotou, která se v nich skrývá.

Ideální věk pro NEW BORN focení  je  do 14 dnů po narození. Pro objednání se nám proto volejte ideálně ještě z porodnice – pokusíme se Vám najít nejbližší volný termín. (Pokud to nestihnete, nezoufejte. Krásné a autentické „miminkovské“ fotografie lze nafotit i s většími dětmi, ideálně ve věku 3–6 měsíců.)

Základní balíček

New born - do 2 týdnů věku
4 500,-
  • 100-150 min.
  • 10 fotografií (za každou další 200,-)
  • focení miminka samotného na polštáři, s rodiči, focení detailů nožiček a ručiček

Základní balíček

Starší miminka od 3 měsíců
4 500,-
  • 60-90 min.
  • 15 fotografií (za každou další 200,-)
  • 3 různá pozadí
  • 2-3 outfity
  • lze přiobjednat služby vizážistky v ceně 1 200,-

Dárkový poukaz

#
Cena dle výběru
  • Přeji si jeden z těchto balíčků zakoupit formou dárkového poukazu

Ceník platný od 1.11.2021

Pro klienty, kteří mají již objednaný a potvrzený termín svého focení, platí cena dle ceníku platného v době objednání. 

OSTATNÍ NEUPRAVENÉ FOTOGRAFIE SE NEPOSKYTUJÍ!

Fotografie si můžete sami vybrat – mailem vám bude zaslán předvýběr nejlepších neupravených fotografií v náhledech, ze kterých si vyberete fotografie k úpravě.

* Fotografie obdržíte v elektronické podobě, upravené profesionální retuší a zpracované do velikosti 20 × 30 cm na 300 dpi. Díky tomu si je můžete nechat vytisknout v jakémkoli minilabu dle svého výběru až do velikosti A2.

Proč nechat vyfotit své miminko u nás?

jen vy a miminko

Naše novorozenecké fotografie jsou jen o vás a o vašich nejmenších. Při focení miminek se zaměřujeme na zachycení detailů, lásky, porozumění a společných emocí.

křehkost a něha

Miminka fotíme ve vašich dlaních tak, aby vynikl kontrast a aby výsledné fotografie zdůraznily neopakovatelnou křehkost novorozeňátek.

Focení miminek se věnujeme již více než 10 let a naše velkoformátové fotografie můžete obdivovat například v porodnici v Praze – Podolí, v nemocnici v Praze Na Bulovce či v kolínské reprodukční klinice Pronatal, kde jsou vystavené.

Udělejte si radost a potěšte sebe i svou rodinu profesionálními fotografiemi, které mají vždy neopakovatelné kouzlo a které oslovují těžko popsatelným, a přece tak typickým výrazem ve tváři každé budoucí maminky.

PŘIDEJTE SE K DESÍTKÁM SPOKOJENÝCH MIMINEK

Fotografie miminek z našeho fotoateliéru jsou výrazově čisté, bez zbytečných rekvizit. Nepatří do nich nic navíc – jen vy a vaše děti. Věříme, že v jednoduchosti je krása a že fotografie novorozených dětí mají být prosté a ničím nerušené, plně soustředěné na zachycení zázraku zrození a všech kouzelných okamžiků, které u nás se svým miminkem prožijete. A desítky spokojených maminek, které se k nám rády vrací, smysluplnost naší filozofie potvrzují.

Udělejte si radost a přidejte se k nim – objednejte se na focení miminek, ať o to nepřijdete!