Blog

Muž na bussines focení v ateliéru Jana Hozová.

Využití fotografie v CV: Nechte svůj životopis udělat první dojem

Fotografie v životopisu, známé také jako CV, mohou hrát klíčovou roli při získávání pracovních příležitostí. Dnešní zaměstnavatelé hledají více než jen dovednosti a zkušenosti. Chtějí se lépe seznámit s kandidátem a získat dojem o jeho osobnosti. V tomto článku si povíme, jak správně začlenit fotografii do svého životopisu a získat tak výhodu při hledání práce.

Číst dál »
Mladá rodina se s dcerou fotí na rodinném focení v Praze na Letné.

Important moments of our family: How our family photo shoot went

Accept the invitation to our cozy studio, where the story of your family comes to life through the lens. Every family is unique, and we capture the most precious moments of your life together with joy and professionalism. Read how we have recently made memories with one amazing family. Let the family itself answer the question „How does the family photo shoot take place?“

Číst dál »
Mladá rodina se s dcerou fotí na rodinném focení v Praze na Letné.

DŮLEŽITÉ OKAMŽIKY NAŠÍ RODINY: JAK PROBÍHALO NAŠE RODINNÉ FOTOGRAFOVÁNÍ

Přijměte pozvání do našeho útulného ateliéru, kde váš rodinný příběh ožívá skrze objektiv. Každá rodina je unikátní, a my s radostí a profesionalitou zachycujeme ty nejcennější okamžiky vašeho společného života. Přečtěte si, jak jsme nedávno tvořili vzpomínky s jednou úžasnou rodinou. Nechte si odpovědět na otázku “ Jak probíhá rodinné focení? “ samotnou rodinou.

Číst dál »
Slečna na glamour focení v Praze na Letné.

Nevšední den strávený v ateliéru

Před pár týdny jsem poprvé v životě vyzkoušela focení u profesionální paní fotografky v příjemném ateliéru na Letné. Do té doby jsem nebyla velkým fanouškem ateliérového focení, ale tento zážitek s paní Janou byl naprosto přirozený a příjemný.

Číst dál »
Jak vyfotit rodinné dovolene?

Jak nafotit krásné fotografie na dovolené

Dovolená je čas odpočinku, objevování nových míst a zážitků. A co by bylo lepšího než zachytit tyto okamžiky na fotografiích, které pak můžete sdílet s přáteli, rodinou a budoucími generacemi? Následující tipy vám pomohou nafotit krásné fotografie na dovolené.

Číst dál »