Dance

Zachycení pohybu a zvláště toho tanečního je mou velkou radostí! Tanec (dance) jako výrazový prostředek je sám o sobě dokonalý, ale zachycení jeho jednotlivých fází je naprosto úchvatné. V roce 2012 jsem absolvovala speciální kurz taneční fotografie v New Yorku pod vedením legendární taneční fotografky Lois Greenfield. Kromě soukromých projektů fotím i portfólia pro individuální potřeby tanečníků, gymnastek a jiných sportovců. Fotoateliér je vybaven vysoce výkonnou technikou, která umožní dokonalé zmražení pohybu. Výsledné fotografie pohybu můžete vidět na této stránce. Pro více informací mne prosím kontaktujte! Těším se na Vás! Jana Hozová

Přehrát video

Základní balíček

60-90 min.
4 500,-
  • 10 fotografií (za každou další 200,-)
  • 3 různá pozadí
  • 3-4 outfity
  • lze přiobjednat služby vizážistky v ceně 1 200,-

Dárkový poukaz

#
Cena dle výběru
  • Přeji si jeden z těchto balíčků zakoupit formou dárkového poukazu

Ceník platný od 1.11.2021

Pro klienty, kteří mají již objednaný a potvrzený termín svého focení, platí cena dle ceníku platného v době objednání. 

OSTATNÍ NEUPRAVENÉ FOTOGRAFIE SE NEPOSKYTUJÍ!

Fotografie si můžete sami vybrat – mailem vám bude zaslán předvýběr nejlepších neupravených fotografií v náhledech, ze kterých si vyberete fotografie k úpravě.

* Fotografie obdržíte v elektronické podobě, upravené profesionální retuší a zpracované do velikosti 20 × 30 cm na 300 dpi. Díky tomu si je můžete nechat vytisknout v jakémkoli minilabu dle svého výběru až do velikosti A2.