Příležitost č. 2022

Začátek roku se přirozeně váže s novými začátky. Může se jednat o nové výzvy v osobním, ale i profesním životě. Není nový rok pro vás ten pravý impuls, na který tak dlouho čekáte? Nestane se rok 2022 správným okamžikem na profesní seberealizaci?  Investujte čas hlavně sami do sebe a do svého profesního úspěchu. Společně s námi navíc s profesionální sebeprezentací! 

Každý z nás to zná. Neznámá osoba vejde do místnosti a do méně, než sekundy se tvoří v mysli každého člověka první názor. Každý parametr projde podrobnou lustrací a ovlivní názor třeba i vašich potenciálních klientů.

V dnešní době, kdy se svět přesouvá do online prostoru tempem rychlejším, než je cvaknutí jedné fotografie se online sebeprezentace stává nepostradatelnou součástí každého podnikatele. Ze sociálních sítí se stala naše vizitka, které kraluje profilová a úvodní fotka. Ty mají často tu moc udržet klienta na vašem webu či profilu. Či dokonce, jestli budete právě vy, které si pro svou potřebu vybere.

Pokud je toto přesně to, co vašemu podnikání chybí, rádi se na to společně s vámi podíváme a vytvoříme prezentaci tvořenou z profesionálních fotografií, které budou vhodně reprezentovat vás a vaše podnikání.

Pokud je vaším přáním zachytit na fotografii i ducha vaší společnosti, tak není problém business portrét nafotit u vás ve firmě. Stačí vykomunikovat požadavky a společně pozvedneme  vaší prezentaci na vyšší úroveň.

Nastavte vašemu obchodnímu světu naši zrcadlovku a ciťte se při tom komfortně.