fbpx
+420 603 552 719

Business focení

Potřebujete profesionální fotografie, které budou dostatečně reprezentativní? Chybí Vám osobní fotografie na jednobarevném pozadí, které byste mohli využívat v rámci své profese? Chcete doplnit svou webovou stránku nebo životopis o fotografii, na které se sami sobě budete líbit a která zaujme i ostatní?

Navštivte náš fotoateliér v Praze na Letné. Profesionální fotografka Jana Hozová Vám díky svým bohatým zkušenostem vytvoří business portréty podle Vašeho přání.

Pro podnikatele i firmy

Business focení je velice vyhledávanou službou. Mnoho podnikatelů i firem se dnes neobejde bez profesních webových stránek a blogů, a tím pádem ani bez profesionálních portrétních fotografií. Ať už potřebujete fotoportrét na profesní blog, fotografie pro profil na sociálních sítích nebo dokonalý snímek do svého životopisu, jste u nás správně.

Posuňte svou prezentaci na vyšší úroveň

Řada našich zákazníků využívá profesionálně vyretušované fotografie od nás jako důležitou součást své osobní prezentace – na reklamních tiskovinách, na interní firemní korespondenci, jako svůj portrét při obchodním styku atd.

Budete působit jako profesionál každým coulem

Díky spolupráci s námi se budete moci na internetu i v tištěných materiálech pochlubit fotografiemi, na nichž budete působit jako profesionálové každým coulem. Nechte u nás na jednotném pozadí nafotit všechny své zaměstnance a zapůsobte takto dokonalou prezentací firmy na zákazníky a obchodní partnery, kteří navštíví Váš web. Přijali jste někoho nového? Žádný problém – nafotíme jeho business profil přesně v tom stylu, jaký potřebujete.

Můžeme přijet i k Vám

Pokud máte málo času nebo potřebujete business portrét nafotit u Vás ve firmě, zavolejte nám a zkusíme se domluvit na možnostech – rádi Vám vyjdeme vstříc a přijedeme Vás vyfotit přímo na pracoviště.

Proč si nechat nafotit business fotografie právě od nás?

  • Více než 10 let zkušeností s focením profesionálů
  • Flexibilita při objednávání i výběru prostředí
  • Rychlé zpracování fotografií
  • Profesionální retuš
  • Finální výběr fotografií je zcela na vás
  • Náhledy pro výběr již do druhého dne

Navštivte naši stránku Jak to probíhá a přečtěte si podrobnosti o tom, jak se na focení připravit a co si domluvit předem.

V naší galerii si také můžete prohlédnout snímky z předchozích focení. PROHLÉDNOUT GALERII