fbpx
+420 603 552 719

Focení miminek

Určitě to znáte: Tak strašně rychle to letí! Než se nadějeme, děti jdou do školy…

A úplně nejrychlejší změny vidíme hned po narození. To se nám děti mění doslova před očima. A jak snadno člověk všechny ty proměny zapomene!

Náš fotoateliér v Praze na Letné naštěstí umí čas na chvilku zastavit – a Vy díky tomu o své vzpomínky nepřijdete. Naše fotografie je pro Vás zachytí jednou provždy. Do barev i černobílých tónů zaznamenáme ty úplně první výrazy obličeje Vašeho miminka, pohyby ručiček, linie dětských rtíků, záhyby sametové kůže… se vší něhou, bezbranností a čistotou, která se v nich skrývá.

Jen Vy a miminko

Naše novorozenecké fotografie jsou jen o Vás a o Vašich nejmenších. Při focení miminek se zaměřujeme na zachycení detailů, lásky, porozumění a společných emocí.

Křehkost a něha

Miminka fotíme ve Vašich dlaních tak, aby vynikl kontrast a aby výsledné fotografie zdůraznily neopakovatelnou křehkost novorozeňátek.

Focení miminek se věnujeme již více než 10 let a naše velkoformátové fotografie můžete obdivovat například v porodnici v Praze – Podolí, v nemocnici v Praze Na Bulovce či v kolínské reprodukční klinice Pronatal, kde jsou vystavené.

Přidejte se k desítkám spokojených maminek

Fotografie miminek z našeho fotoateliéru jsou výrazově čisté, bez zbytečných rekvizit. Nepatří do nich nic navíc – jen Vy a Vaše děti. Věříme, že v jednoduchosti je krása a že fotografie novorozených dětí mají být prosté a ničím nerušené, plně soustředěné na zachycení zázraku zrození a všech kouzelných okamžiků, které u nás se svým miminkem prožijete. A desítky spokojených maminek, které se k nám rády vrací, smysluplnost naší filozofie potvrzují.

Udělejte si radost a přidejte se k nim – objednejte se na focení miminek, ať o to nepřijdete!

Proč nechat vyfotit své miminko u nás?

  • Více než 10 let zkušeností s focením
  • Speciální vyhřívaná podlaha pro focení miminek
  • Zázemí pro přebalení a přípravu miminka
  • Finální výběr fotografií je zcela na vás
  • Náhledy pro výběr již do druhého dne

Navštivte naši stránku Jak to probíhá a přečtěte si podrobnosti o tom, jak se na focení připravit a co si domluvit předem.

V naší galerii si také můžete prohlédnout snímky z předchozích focení. PROHLÉDNOUT GALERII