fbpx
+420 603 552 719

Focení párů

Ve dvou se to lépe táhne. V životě i při focení. Fotografie párů v sobě mají něco, co v jiných fotografiích nenajdete: zamilovanost, touhu a zvláštní, nenapodobitelné jiskření. Chcete si nechat udělat fotografickou vzpomínku na začátek Vašeho vztahu? Potřebujete dokonalou fotografii pro svatební oznámení? Udělejte si radost a pořiďte si s naší pomocí zamilované snímky, k nimž se pak budete po zbytek života rádi vracet!

Ať už máte zájem o profesionální fotografie z ateliéru, nebo o romantické fotografie, které by měly vzniknout venku (v exteriéru), oslovte náš fotoateliér v Praze na Letné. Profesionální fotografka Jana Hozová Vám díky svým bohatým zkušenostem vytvoří fotografie, z nichž budou vyzařovat emoce, které naplňují Váš vztah!

Přes 10 let zkušeností

Focení párů se věnujeme pravidelně již více než 10 let. Víme, že když do vyhledávače zadáváte hledání „foto páry“ a vybíráte si fotografa, často máte vlastní představu o tom, jak a kde by Vaše společné fotografie měly vzniknout. I v takovém případě Vám rádi vyjdeme vstříc.

Fotografie plné romantiky

Pokud chcete nafotit například rande na zajímavém místě či třeba romantickou jarní procházku ve dvou, jsme připraveni jít do toho s Vámi. A pokud nevíte, rádi Vám poradíme – třeba se nakonec ukáže, že tím pravým pro Vás budou fotografie v pohodlí ateliéru.

Zvládneme to s úsměvem

Přidejte se k desítkám párů, které patří k našim spokojeným zákazníkům, a kontaktujte nás. Uděláme všechno pro to, aby Vám úsměv vydržel nejen při focení, ale i po cestě z něj.

Proč si nechat nafotit fotografie právě u nás?

  • Více než 10 let zkušeností s focením
  • Flexibilní tvůrčí tým otevřený i vašim nápadům
  • Diskrétní, nerušené prostředí soukromého ateliéru
  • Vyhřívaná podlaha
  • Finální výběr fotografií je zcela na vás
  • Náhledy pro výběr již do druhého dne

Navštivte naši stránku Jak to probíhá a přečtěte si podrobnosti o tom, jak se na focení připravit a co si domluvit předem.

V naší galerii si také můžete prohlédnout snímky z předchozích focení. PROHLÉDNOUT GALERII