fbpx

Focení párů

Ve dvou se to lépe táhne. V životě i při focení. Fotografie párů v sobě mají něco, co v jiných fotografiích nenajdete: zamilovanost, touhu a zvláštní, nenapodobitelné jiskření. Chcete si nechat udělat fotografickou vzpomínku na začátek Vašeho vztahu? Potřebujete dokonalou fotografii pro svatební oznámení? Udělejte si radost a pořiďte si s naší pomocí zamilované snímky, k nimž se pak budete po zbytek života rádi vracet!

Ať už máte zájem o profesionální fotografie z ateliéru, nebo o romantické fotografie, které by měly vzniknout venku (v exteriéru), oslovte náš fotoateliér v Praze na Letné. Profesionální fotografka Jana Hozová Vám díky svým bohatým zkušenostem vytvoří fotografie, z nichž budou vyzařovat emoce, které naplňují Váš vztah!

PŘES 10 LET ZKUŠENOSTÍ

 

Focení párů se věnujeme pravidelně již více než 10 let. Víme, že když do vyhledávače zadáváte hledání „foto páry“ a vybíráte si fotografa, často máte vlastní představu o tom, jak a kde by Vaše společné fotografie měly vzniknout. I v takovém případě Vám rádi vyjdeme vstříc.

FOTOGRAFIE PLNÉ ROMANTIKY

 

Pokud chcete nafotit například rande na zajímavém místě či třeba romantickou jarní procházku ve dvou, jsme připraveni jít do toho s Vámi. A pokud nevíte, rádi Vám poradíme – třeba se nakonec ukáže, že tím pravým pro Vás budou fotografie v pohodlí ateliéru.

ZVLÁDNEME TO S ÚSMĚVEM

 

Přidejte se k desítkám párů, které patří k našim spokojeným zákazníkům, a kontaktujte nás. Uděláme všechno pro to, aby Vám úsměv vydržel nejen při focení, ale i po cestě z něj.

Proč si nechat nafotit fotografie právě u nás?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.