fbpx
+420 603 552 719

Rodinné focení

Toužíte obohatit své rodinné album o nádherné, stylově čisté fotografie z ateliéru? Chcete své blízké potěšit aktuální fotografií své rodiny a rádi byste měli profesionální snímky, z nichž můžete vytvořit vkusný dárkový kalendář i vybrat okouzlující záběr do rámečku na zeď?

Navštivte náš fotoateliér v Praze na Letné. Profesionální fotografka Jana Hozová Vám díky svým bohatým zkušenostem vytvoří rodinné fotografie, z nichž bude vyzařovat harmonie, pohoda a štěstí – a na kterých nebude žádný člen Vaší rodiny chybět!

 

Fotografie, k nimž se budete rádi vracet

Z vlastní zkušenosti víme, jak oblíbenou kratochvílí se prohlížení rodinných fotografií může stát. Stačí vytáhnout nejstarší fotoalbum a začít jím spolu s užaslými dětmi listovat a ukazovat jim, jak vypadaly v kojeneckém nebo batolecím věku. Velkoformátové fotografie z našeho ateliéru zase můžete využít jako nádhernou dekoraci, která naplní Váš domov vřelou, láskyplnou atmosférou.

 

Focení, které bude děti bavit

Rádi zachycujeme děti takové, jaké jsou – a jaké je znáte Vy. Plné emocí, hravé, nesmělé i rozverné. Nenutíme jim strnulé pózy, retro oblečky ani kýčovité rekvizity. Chceme, aby se u nás cítily dobře – a Vy s nimi. Návštěva fotoateliéru je pro ně vždy zvláštní událostí. Na nás bude, aby se nám podařilo zachytit jak emoce, které v nich pobyt v ateliéru vyvolá, tak i všechny neopakovatelné okamžiky, které se před objektivem odehrají. Ať už je Vašim dětem pár týdnů, nebo dokončují střední školu.

 

Více než 10 let zkušeností

Rodinnému focení se věnujeme již více než 10 let. Mnozí z našich zákazníků nás navštěvují pravidelně a díky tomu mohou na fotografiích, které od nás mají, vidět, jak jejich děti rostou – od miminek až po „puberťáky“. Z dětí, které jsme fotili v začátcích našeho fotoateliéru, jsou dnes dospělí. Dospělí, kteří se k nám rádi vracejí.

Přidejte se i Vy ke stovkám našich spokojených zákazníků a přijďte se k nám se svými dětmi podívat. Uděláme všechno pro to, aby Vám úsměv vydržel nejen při focení, ale i po cestě z něj.

 

Proč si nechat nafotit rodinné fotografie s dětmi právě u nás?

  • Více než 10 let zkušeností s focením dětí
  • Trpělivý fotografický tým znalý fíglů, jak děti zaujmout a zklidnit
  • Hrací koutek s hračkami
  • Komfortní zázemí ateliéru přizpůsobené dětem
  • Vyhřívaná podlaha
  • Finální výběr fotografií je zcela na vás
  • Náhledy pro výběr již do druhého dne

Navštivte naši stránku Jak to probíhá a přečtěte si podrobnosti o tom, jak se na focení připravit a co si domluvit předem.

V naší galerii si také můžete prohlédnout snímky z předchozích focení. PROHLÉDNOUT GALERII