fbpx

Rodinné focení

Toužíte obohatit své rodinné album o nádherné, stylově čisté fotografie z ateliéru? Chcete své blízké potěšit aktuální fotografií své rodiny a rádi byste měli profesionální snímky, z nichž můžete vytvořit vkusný dárkový kalendář i vybrat okouzlující záběr do rámečku na zeď?

Navštivte náš fotoateliér v Praze na Letné. Profesionální fotografka Jana Hozová Vám díky svým bohatým zkušenostem vytvoří rodinné fotografie, z nichž bude vyzařovat harmonie, pohoda a štěstí – a na kterých nebude žádný člen Vaší rodiny chybět!

FOTOGRAFIE, K NIMŽ S EBUDETE RÁDI VRACET

 

Z vlastní zkušenosti víme, jak oblíbenou kratochvílí se prohlížení rodinných fotografií může stát. Stačí vytáhnout nejstarší fotoalbum a začít jím spolu s užaslými dětmi listovat a ukazovat jim, jak vypadaly v kojeneckém nebo batolecím věku. Velkoformátové fotografie z našeho ateliéru zase můžete využít jako nádhernou dekoraci, která naplní Váš domov vřelou, láskyplnou atmosférou.

FOCENÍ, KTERÉ BUDE DĚTI BAVIT

 

Rádi zachycujeme děti takové, jaké jsou – a jaké je znáte Vy. Plné emocí, hravé, nesmělé i rozverné. Nenutíme jim strnulé pózy, retro oblečky ani kýčovité rekvizity. Chceme, aby se u nás cítily dobře – a Vy s nimi. Návštěva fotoateliéru je pro ně vždy zvláštní událostí. Na nás bude, aby se nám podařilo zachytit jak emoce, které v nich pobyt v ateliéru vyvolá, tak i všechny neopakovatelné okamžiky, které se před objektivem odehrají. Ať už je Vašim dětem pár týdnů, nebo dokončují střední školu.

Udělejte si radost a potěšte sebe i svou rodinu profesionálními fotografiemi, které mají vždy neopakovatelné kouzlo a které oslovují těžko popsatelným, a přece tak typickým výrazem ve tváři každé budoucí maminky.

VÍCE NEŽ 10 LET ZKUŠENOSTÍ

 

Rodinnému focení se věnujeme již více než 10 let. Mnozí z našich zákazníků nás navštěvují pravidelně a díky tomu mohou na fotografiích, které od nás mají, vidět, jak jejich děti rostou – od miminek až po „puberťáky“. Z dětí, které jsme fotili v začátcích našeho fotoateliéru, jsou dnes dospělí. Dospělí, kteří se k nám rádi vracejí.

Přidejte se i Vy ke stovkám našich spokojených zákazníků a přijďte se k nám se svými dětmi podívat. Uděláme všechno pro to, aby Vám úsměv vydržel nejen při focení, ale i po cestě z něj

Jedna rada na závěr: Fotografování příliš neodkládejte. Nejlepším obdobím bývá 6.–7. měsíc těhotenství. A nezapomeňte s sebou na focení vzít své blízké – partnera a třeba i děti. Vždyť i oni se na miminko těší spolu s Vámi a na výsledných fotografiích je to vždy vidět.

K těhotenskému focení si můžete přiobjednat i základní líčení.

Proč si nechat nafotit rodinné fotografie s dětmi právě u nás?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.