Modelkou na jeden den

Součástí mnoha módních magazínů i televizních pořadů bývá oblíbená rubrika: Proměna. Dámu nalíčí, doporučí jí oblečení, změní účes. Na památku jí zhotoví nádherné fotografie, kde je k nepoznání. Těžko uvěřit, že se takto krásná fotografie dá pořídit jen s trochou péče vizážistky. Ráda vás o tom přesvědčím.

Dopřejte si vlastní proměnu, bude zcela soukromá a podle vaší režie.

Před a Po, najdete více než 5 rozdílů

Cítit se výjimečně a nechat se chvíli hýčkat. Dopřát si pocit, že to najednou nejste vy, kdo se stará, ale že někdo pečuje o vás. Dnešek bude zasvěcený vaší proměně. Co vás čeká? Péče vizážistky, která má skvělé oko a pozná, co vám bude nejlépe slušet. Přesně ví, jaké líčení zvolit, aby z vás na fotografiích vyzařoval půvab a něžná krása.

Pak už se jen postavíte před fotoaparát jako pravá modelka. Najdeme světlo, co vám bude slušet, úhel, co zalichotí a vystřídáme úsměv i svůdný pohled.

Jakmile si výsledné fotografie převezme grafička už je jen krůček k tomu, abychom vás mohli překvapit fantastickými fotografiemi.

Ano, jste to opravdu vy! Když jste přicházela, připadala jste si jako obyčejná žena. My vám ukážeme, že jste neobyčejně krásná.