fbpx

Modelkou na jeden den

Součástí mnoha módních magazínů i televizních pořadů bývá oblíbená rubrika: Proměna. Dámu nalíčí, doporučí jí oblečení, změní účes. Na památku jí zhotoví nádherné fotografie, kde je k nepoznání. Těžko uvěřit, že se takto krásná fotografie dá pořídit jen s trochou péče vizážistky. Ráda vás o tom přesvědčím.

Dopřejte si vlastní proměnu, bude zcela soukromá a podle vaší režie.

Před a Po, najdete více než 5 rozdílů

Cítit se výjimečně a nechat se chvíli hýčkat. Dopřát si pocit, že to najednou nejste vy, kdo se stará, ale že někdo pečuje o vás. Dnešek bude zasvěcený vaší proměně. Co vás čeká? Péče vizážistky, která má skvělé oko a pozná, co vám bude nejlépe slušet. Přesně ví, jaké líčení zvolit, aby z vás na fotografiích vyzařoval půvab a něžná krása.

Pak už se jen postavíte před fotoaparát jako pravá modelka. Najdeme světlo, co vám bude slušet, úhel, co zalichotí a vystřídáme úsměv i svůdný pohled.

Jakmile si výsledné fotografie převezme grafička už je jen krůček k tomu, abychom vás mohli překvapit fantastickými fotografiemi.

Ano, jste to opravdu vy! Když jste přicházela, připadala jste si jako obyčejná žena. My vám ukážeme, že jste neobyčejně krásná.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.