Vaše příběhy

Taky máte občas pocit, že už to horší být nemůže? Že se proti vám všechno spiklo? Manžel chytil druhou mízu… Z dětí se přes noc stali pubertální výrostci… A v zrcadle na vás kouká nějaká divná ženská. Nechápete proč se to děje právě vám? Kde se stala chyba? Nejste v tom sama. Občas to tak máme všechny.

Ráda bych zde s vámi sdílela některé z vašich životních příběhů, které mě chytily za srdce a díky kterým jsem si uvědomila, že se mám vlastně fajn.

Cením si obrovské odvahy těch z vás, které se mi se svým příběhem svěřily… a dokonce i souhlasily s jeho puštěním do světa.

Dělaly to s vědomím, že třeba jejich zkušenost někomu pomůže najít svoji vnitřní rovnováhu a snadněji se vypořádat s běžnými, ale i těmi méně běžnými, životními kotrmelci…

Tak si poslechněte jeden z nich a nechte se inspirovat…

 

Jako první jsem si povídala se svojí kamarádkou Simonou Votyovou.

Máme za sebou několik společných projektů, charitativních kalendářů a dalších akcí.

Simona je spisovatelka, ale kromě toho dělá i spoustu dalších věcí. Více o ní se můžete dozvědět na www.simonavotyova.cz

 

Na můj historicky první rozhovor se můžete podívat zde

 

Glamour focení funguje tak trochu jako terapie.

Často si tímto focením děláte radost samy pro sebe. Někdy si chcete třeba tak trochu zvýšit sebevědomí. A jindy se fotíte čistě jen pro vaše soukromé potěšení. Pro ten pocit, nechat se profesionálně nalíčit, učesat a cítit se aspoň na chvilku jako filmová hvězda…

Pro ten pocit, kdy se konečně sama sobě na fotce líbíte…

Během focení se před fotoaparátem postupně uvolňujete, ladíte na stejnou vlnu… mnohdy se mnou sdílíte vaše životní příběhy a já si toho nesmírně vážím.

Někdy mě rozesmějí, někdy motivují či inspirují a někdy se mi chce brečet. A často si prostě jen znovu uvědomím jaké mám štěstí.