MEZI NÁMI ATELIÉROVÝMI

Glamour focení je zvláštní disciplína. Naposledy si ho v ateliéru vyzkoušela naše kolegyně Kateřina, která u nás skvěle fotí rodiny a s pózováním lidí před foťákem má spoustu zkušeností. Proto ji dost překvapilo, že pózy na glamour focení jsou zcela odlišné. Na rozdíl od rodinného focení, kde se vše přizpůsobuje dětem a občas to bývá dost hektické. Jak se při takovém focení cítila?

Takové focení je mnohem klidnější a je to spíš o hledání těch nejpřirozenějších úhlů a lichotivých pozic přesně pro vás. Občas může být i docela fuška v takové pozici vytrvat. 

Nikdy není pozdě na to, si plnit sny a glamour focení může být právě jedním takovým snem. Dokáže vám totiž připomenout vaši krásu a ženskost, na které občas bohužel zapomínáme. Naše kolegyně, která u nás fotí rodinná focení, si přála tento okamžik také zažít, proto jsme ji nalíčily, učesaly a daly se na focení. Z proměny vznikly nádherné fotografie, které vás zvednou ze židle.

Sama Kateřina si myslí, že focení glamour by si spousta žen ráda vyzkoušela. A není divu, alespoň na chvíli se můžete vcítit do té vnitřní královny, kterou bezpochyby jste a být taková i na povrchu. Nechat se profesionálně nalíčit, učesat a pak se jen odevzdat do rukou zkušené fotografky, které vás zachytí v tom nejlepším světle. 

Sama Kateřina dostala nejrůznější reakce na výsledné fotografie a podle jejích slov velice upřímné. Občas překvapené, ale z většiny pozitivní. Taková proměna může být pro některé menší šok, ale umět překvapit a šokovat je skvělá věc! Není na škodu občas své okolí dostat na špičky.

Žena na glamour focení, která je krásná a sexy v červeném prádle.

Naši kreativitu může zažít jakákoliv žena, která přijde k nám na focení. Odvázat se, být na chvíli někým jiným a zůstat krásná na věky, protože přesně tak vás zvěčníme. Glamour focení vyžaduje trošku odvahy, ale ta za to stojí. Pokud chcete své drahé poličce, kamarádce nebo jiné ženě, která si tento zážitek zaslouží prožít, věnovat zajímavý dárek pod stromeček, tak si dovolíme navrhnout VOUCHER na focení glamour, který vykouzlí zázraky.