Zaznamenali jsme ženskost

Před časem se v našem ateliéru fotila tato nádherná žena. Její vstřícnost, energie a nadšení náš ateliér doslova rozzářily. Nechte se inspirovat jejími fotografiemi, které okouzlily nejen náš fotoateliér, ale zcela jistě dodají odvahu mnohým z vás. Život je příliš krátký na to, abychom nerealizovali své sny. 

Krásná žena, která se při focení glamour fotí nahá.

Specialitou Glamour focení je především jeho intimita. V našem fotoateliéru se snažíme objekt zachytit v jeho nejpůvodnější a nejryzejší podobě, tak aby člověk zářil navenek i uvnitř. Není nic lepšího, než když mohu pozorovat tu jiskru ve vašich očích!

Neskutečně si proto vážím vás, mé milé klientky, které souhlasíte se zveřejněním vašich fotografií a které se neostýcháte sdílet vaše, mnohdy i celkem intimní fotografie s ostatními ženami. Ani si neumíte představit, kolika ženám dodáte sebevědomí a ony si řeknou, že do toho konečně jdou! 

Krásná žena, která na focení glamour se cítí skvěle.
Krásná žena, která na focení glamour stojí zády.

Glamour focení občas vyžaduje velkou dávku odvahy, především v prvních momentech. Věřte ale, že jsem tu vždy pro vás a celým procesem vás provedu. Focení uteče tak rychle, že si to ani neuvědomíte! Navíc konečným hrdinou tohoto příběhu budete vždy vy a vaše fotografie. Především pro ostatní ženy, které se jako vy ze začátku bály nebo ostýchaly.

Stáváte se opravdovou a reálnou inspirací pro ty, které ještě nenašly odvahu, chuť nebo motivaci k zachycení sebe sama. Pro ty, které mají pocit, že nejsou DOST! Dost krásné, dost štíhlé, dost atraktivní. 

Krásná žena, která na focení glamour pózuje.

Věřme si mé milé! Jsme přesně takové, jaké máme byt! Jedinečné! Dokonalé v nedokonalosti! A tak to má být!

Přejete si v okamžiku štěstí zastavit čas a vše si pečlivě uchovat?

Fotografie tuto moc mají. Vy teď máte jedinečnou šanci se nechat zvěčnit s tím, který je vašemu srdci nejblíže.

Nechte si svou lásku zvěčnit za výhodnější cenu a získejte fotografie ZDARMA.