I puberťák se fotí rád

Pečlivě jste zaznamenávali, jak děti rostou a pravidelně jste celou rodinu přemluvili na společné focení. A že to nebylo vždy snadné si umíme všichni představit.

Tu jste bojovali s nedostatkem času, tu jste se kvůli tomu trošku pohádali s partnerem, protože: „To se máme zase jít fotit? Proč? A to už je vážně rok?“ Jsou věty, které s otráveným obličejem pronáší spousta mužů a později i dětí. Vy statečně bojujete a vyhráváte. Na konci vašeho vítězného tažení je fotka usmívající se rodinky.

Setřete pot z čela, když si vzpomenete, jak náročné bylo rodinu donutit zadívat se do objektivu. Držíte čerstvě zhotovené fotografie a víte, že to stálo za všechno úsilí.

Je úžasné, že se držíte tradice. Vaše rodina má památku na každý společný rok.

Jakmile děti povyrostou můžete zaznamenávat časosběrnou fotku třeba co dva roky. Děti jsou sice v pubertě a vaše snažení od nich získá nálepku trapné, ale nevzdávejte to. Pod hrozbou změny hesla na wi-fi je do ateliéru určitě dostanete. Uvidíte, že se před objektivem rychle uvolní. Vyhrají si s různými výrazy a postoji, vystřídají několik outfitů. A až přestanou pózovat jako pro titulku ELLE, vznikne perfektní fotka vaší rodiny. Bude o rok starší a plná nových zážitků.

Více o základním balíčku rodinného focení naleznete zde: https://jhfoto.cz/cenik/

Těším se na vás a vaše pubertální i nepubertální děti!

Přejete si v okamžiku štěstí zastavit čas a vše si pečlivě uchovat?

Fotografie tuto moc mají. Vy teď máte jedinečnou šanci se nechat zvěčnit s tím, který je vašemu srdci nejblíže.

Nechte si svou lásku zvěčnit za výhodnější cenu a získejte fotografie ZDARMA.