I o úsměvu platí, že ve dvou to jde lépe

Listujete fotografiemi na sociálních sítích a v magazínech se špetkou zvědavosti, jak by se role modelky podařila vám? Není nic snadnějšího než to vyzkoušet. Pojďte si dopřát proměnu v krásku z titulní stránky. I vám se podaří, protože vám k tomu pomůže perfektní péče vizážistky, zkušené oko fotografky a pár lichotivých kliknutí v grafickém programu. To jsou všechny přísady do receptu na úžasnou fotku a ještě lepší den.

Pojďte do toho ve dvou

Možná se vám zdá, že byste byla zpočátku nesmělá a nervózní. Pomůže vám sklenička šampaňského v rukou a kamarádka po vašem boku. Před vámi je odpoledne nabité smíchem a společnými zážitky.

Péči vizážistky si jistě zasloužíte a pak vás čeká už jen napínavé hledání nejlepšího záběru a světla, co vás promění v novou tvář titulní strany Vogue.

S kamarádkou po boku opadne tréma hned po prvním cvaknutí spouště a kde je smích a uvolněná atmosféra tam vznikají nejkrásnější fotky.

Každá z vás si bude odnášet příjemné zážitky a druhý den vás bude čekat trošku náročnější úkol. Vybrat si z řady skvostných záběrů ty, na kterých vám to sluší nejlépe.

I po mnoha měsících si vzpomenete, jak perfektní to byl den a usmějete se na pořízenou fotku. Na fotku, kde vám to mimořádně sluší. A jako upomínku získáte i společnou fotografii s kamarádkou.

Více informací o cenách speciálního balíčku pro dvě naleznete zde: https://jhfoto.cz/cenik/

Tak se na vás budu těšit