Je nutná příprava na focení?

Přichystat se na focení chce jistě pár hodin plánování. Dámy i pánové by měli navštívit kadeřníka, je třeba vybrat líčení i účes. Připravit musíte i děti. Jste trošku nervózní, ale zároveň se těšíte. Kdo by nezatoužil být alespoň na malou chvíli ve světle fotoaparátů?

Připravte děti

Nálada dětí je nevyzpytatelná, proto pomůže, když s nimi předem proberete, na jaký společný zážitek se chystáte. Co zkusit domácí focení nanečisto? Z dětí opadne stud a budou před objektivem přirozenější. Můžete vyzkoušet i pár společných pozic a pojmout nácvik jako zábavu.

Společně pak vyberte oblečení. Je lepší s vybraným oblečením seznámit i děti, aby pak nedošlo k nelibosti z vybraného trička přímo v ateliéru.

Nácvik před zrcadlem

Někdy se snažíme mít přípravu natolik dokonalou, že zkoušíme i různé pózy před zrcadlem. Prohlížíme se hned zleva a hned zprava. Přivíráme víčka a špulíme rty. Střídáme vlasy vyčesané nebo volně rozpuštěné na ramenou.

Tuto část nácviku můžete opravdu s klidným svědomím hodit za hlavu. Hledáček fotoaparátu a mé zkušené oko pro vás najde ten nejlepší záběr.

Lépe s přípravou?

Rodiny, které vše nacvičí doma a připraví děti, mají dokonalé fotky plné amerických úsměvů.

Nebo ne?

Samozřejmě že ne!

Kašlete na rady a na to, jak byste na fotkách měli vypadat! Není žádná norma a žádná šablona. Vykoukněte ze škatulky a pořiďte si fotky plné nadšení a energie. Důležité je, mít krásné společné odpoledne a záběry na kterých jste to opravdu vy.

Fotky, které neukáží jen úsměv, jsou možná ještě krásnější. Nemyslíte?

Přejete si v okamžiku štěstí zastavit čas a vše si pečlivě uchovat?

Fotografie tuto moc mají. Vy teď máte jedinečnou šanci se nechat zvěčnit s tím, který je vašemu srdci nejblíže.

Nechte si svou lásku zvěčnit za výhodnější cenu a získejte fotografie ZDARMA.