Odvážný dárek, pro odvážnou ženu

Dárek, který vydá za tisíce oslov. Takový dostala naše klientka Tereza a využila na na maximum. O jaký dárek se jednalo? Jak se u toho cítila? Posuďte sami. 

Žena na glamour focení, která je krásná a sexy v červeném prádle.

Jedno z mých mnoha tajných přání bylo nechat se vyfotografovat v lehce odvážnějším poodhaleném stylu (budoir a glamour). Vždy se mi tyto fotografie líbily, světlo a stín, smyslné pohledy, linie ženského těla. A tento sen se mi vyplnil.

Focení u Jany pro mě bylo dárkem k narozeninám a nutno dodat, že dárkem bylo poněkud odvážným, jelikož to jsem byla několik měsíců po porodu. O to víc si ale vzniklých fotografií vážím. Mají pro mě teď mnohem větší váhu, než kdybych se nechala fotografovat dříve.

A nejen výsledek je pro mě obřím zážitkem. Samotné focení je totiž stejně krásné, jako jeho výsledek. Nervózní jsem z odhalování kupodivu ani moc nebyla. Vzhledem k ryze ženskému kolektivu a příjemnému prostředí k tomu nebyl důvod. V čem jsem ale tápala bylo pózování. Naštěstí si mě paní fotografka navedla do těch správných a lichotivých pozic. Občas to vypadalo skoro jako na hodině tělocviku, fyzicky náročné a místy téměř nemožné. A do toho „úsměv“.

Žena na glamour focení, která je krásná a sexy v červeném prádle.
Žena na glamour focení, která je krásná a sexy v bílé košili.
Žena na glamour focení, která je krásná nahá.
Žena na glamour focení, která je krásná nahá.

Zkušené oko paní fotografky spolu s perfektní prací paní vizážistky vytvořily nádherné fotografie, ve kterých bylo zachyceno to, co jsem od tohoto focení očekávala. Možná i trochu víc. Fotografie jsou decentní, nejsou vyzývavé, přesto je z nich patrná ženskost a smyslnost. Nebudu lhát, že mi tato pozitivní zkušenost lehce nezvedla sebevědomí.

A to hlavně právě teď, kdy jsem zahlcena péčí o dítě. Proto, dámy, ostych stranou.

Paní Jana Hozová a její tým vám ke správnému pohledu na sebe samu rádi pomůžou.

Nebojte se vyniknout a realizovat své tajné sny a přání. Společně to dáme dohromady tak, abyste to byla vy. Bez stresu, strachu nebo nepohodlí.