Sama sobě dárkem

Každá žena dosáhne svého milníku jindy. S jinými lidmi. V jiném věku. Připadat si krásná a sebejistá je ovšem základním kamenem pro každé období života. Zaznamenat si ho k nám přišla naše klientka Martina, která si z tohoto inspirativního a pohodového focení odnesla nejen krásné fotografie, ale i skvělý zážitek. Jaké fotografování vnímala ona sama? Dočtete se níže! 

Jaké pro vás bylo fotografování v našem ateliéru?
 
„Focení k paní Janě Hozové jsem dostala jako dárek ke 30. tým narozeninám, musím přiznat, že mi to trvalo několik měsíců se odhodlat a objednat se.
 
Přestože nejsem prototyp fotomodelky, paní Jana Hozová a vizážistka Simona jsou úplné kouzelnice, focení jsem si opravdu užila díky trpělivosti a zkušenostem paní Hozové. “
 

„Zkusily jsme několik outfitů a účesů, člověk získá postupně sebedůvěru a fotky pak získají ten správný glanc.

Přestože jsem v líčení normálně velmi střídmá, nechala jsem si poradit a svěřila se do rukou paní Simony, nelitovala jsem.

Fotky zcela předčily moje očekávání a jsem ráda, že jsem do toho šla. Snímky jsou velmi vkusné a budu mít jen krásné vzpomínky! Bylo o mě hezky postaráno, mohu jen doporučit těm, kteří třeba váhají, jděte do toho!“

Vzpomínky se nemusí skládat jen ze společně strávených dovolených, úspěchů ve škole či práci, ale také z chvil, které jste investovala do sebe. Vytvořte si zážitek, ze kterého vzpomínky na něj vám zůstanou ve fotoalbu či pověšené na zdi. Dopřejte sama sobě to, co jste si vždy přála.