Termín pro předání dárku nepočká, objednávejte focení včas

Na poslední chvíli zbývá už jen selfie tyč a DéEmko 🙂

Blíží se narozeninová oslava, vánoční svátky nebo významné výročí. Vy si lámete hlavu, jaký dárek vybrat. A pak vás to napadne! Nejkrásnějším dárkem bude přeci fotografie! Fantastický nápad.

I my máme z vašeho nápadu radost a s nadšením vám jej pomůžeme zrealizovat.

A vždy se radujeme ještě o trochu více, když takový nápad nedostanete v pondělí před sobotní oslavou.

Je nám moc líto, když musíme zklamat řadu z vás oznámením, že máme všechny termíny obsazeny. Proto objednání fotografování vždy plánujte s velkým časovým předstihem.

Jakmile skončí letní prázdniny už vyřizujeme objednávky předvánočních termínů a diář začíná být mnohem více zaplněný. Přijde vám to příliš brzy? Rozhodně ne. Je třeba najít čas, který vyhovuje všem zúčastněným, připravit se na focení a poté počítat ještě s nějakou dobou na výběr, úpravu a vyhotovení fotografií. Tisknou se kalendáře, zhotovují se fotografie na plátno, připravují se fotografie do alba.

Která babička by si nepřála objevit pod stromečkem kalendář s roztomilými úsměvy svých vnoučat?

Kterého partnera by nepotěšilo album s vašimi odvážnějšími fotkami?

Která babička by si nepřála objevit pod stromečkem kalendář s roztomilými úsměvya

Tady ale budeme potřebovat delší čas na focení i na následné zpracování. Mrzí nás, když zavoláte v listopadu a my vám už nemůžeme pomoci vytvořit úchvatný dárek pod vánoční stromeček nebo skvělé rodinné foto na novoroční blahopřání.

V průběhu roku obvykle stačí objednání měsíc předem, jakmile se ale přiblíží vánoční čas, termíny se rychle plní. S objednáním proto neváhejte.

Datum a čas pro fotografování už máte dohodnuté, teď přichází na řadu pečlivá příprava. Předem dostanete několik rad a doporučení, jak nejlépe se na fotografování nachystat. Nezapomeňte si rady prostudovat.

Při rodinném focení vypadá nejlépe, když všichni členové rodiny barevně ladí. Jste tým a vypadáte jako tým. Pro glamour fotografie je zase třeba vystřídat několik modelů. Oblečení na focení si kupte předem nebo si jej můžete vypůjčit třeba od kamarádky.

svých vnoučat?

Kterého partnera by nepotěšilo album s vašimi odvážnějšími fotkami?

Dámy jistě nevynechají návštěvu u kadeřníka a zvažte i služby naší úžasné vizážistky.

Fotografie se na vás bude usmívat z čestného místa ve vaší domácnosti, zatímco vy se na ni budete mračit, jakmile vám připomene, že jste před focením zapomněly na barevný přeliv a vykoukly vám šediny. Na fotografii už tento prohřešek zůstane navždy. Najděte si čas na pečlivou přípravu.

Termín vašeho focení se blíží, budeme se společně těšit na výsledek.