fbpx
+420 603 552 719

Glamour, budoir, akty

Uvažujete o focení aktů? Chcete si udělat radost fotkami ve stylu glamour? Zaujalo vás boudoir focení? Navštivte náš fotoateliér v Praze na Letné.

Profesionální fotografka Jana Hozová v něm plní sny všem, kteří o decentní a umělecké fotografie na špičkové úrovni mají zájem.

Ve fotoateliéru Jana Hozová jsme přesvědčeni, že každá žena by měla mít fotografie, na kterých se sama sobě bude líbit. Udělejte si radost a využijte možnost podívat se na sebe jinýma očima – očima profesionálního fotografa, který zvýrazní Vaše přednosti a potlačí případné drobné nedostatky, o kterých přece nikdo nemusí vědět…

Glamour, akty a boudoir fotografie mají jedno společné – umění neopakovatelně zachytit krásu lidského těla. Profesionální fotograf při jejich focení rafinovaně využívá hru světel a stínů a zaznamenává jedinečný půvab jeho tvarů a křivek. A je jen a jen na Vás, do jak míry se při tom chcete odhalit. A v čem se vlastně focení aktů, glamour a boudoir focení od sebe liší?

Boudoir focení

Boudoir je moderní fotografický styl, který do umělecké fotografie vnáší intimitu ložnice a svůdnost dámského prádla. Pokud teprve sbíráte odvahu na focení aktů, může pro vás být boudoir focení tou pravou volbou. Fotí se především ve spodním prádle a výsledné fotografie jsou oslavou něžné ženské krásy a ženskosti.

Glamour focení

Glamour je tím pravým, pokud toužíte po odvážnějších, vyzývavějších fotografiích plných rafinovanosti a sexappealu, bez nutnosti se zcela vysvléci. Fotoateliér Jana Hozová nabízí přívětivé, takřka domácí prostředí a zázemí, ve kterém se budete cítit příjemně a na trému ani nepomyslíte.

Focení aktů

Akt, to je umělecké ztvárnění nahého těla a zachycení jeho krásy. Při focení aktů nedokumentujeme vzhled, ale oslavujeme půvab.  Profesionální fotograf se s Vámi vydává na cestu hledání těch nejlichotivějších záběrů. Ve hře světel a stínů zaznamenává rafinované detaily a linie křivek tak, aby vynikly Vaše přednosti a Vaše jedinečnost.

Proč nafotit akty či glamour fotografie právě u nás?

  • Více než 10 let zkušeností s focením
  • Ženský tým s porozuměním pro vaše pocity a potřeby
  • Absolutní diskrétnost
  • Pohodlí soukromého ateliéru bez přístupu cizích osob
  • Vyhřívaná podlaha
  • Finální výběr fotografií je zcela na vás
  • Náhledy pro výběr již do druhého dne

Navštivte naši stránku Jak to probíhá a přečtěte si podrobnosti o tom, jak se na focení připravit a co si domluvit předem.

V naší galerii si také můžete prohlédnout snímky z předchozích focení. PROHLÉDNOUT GALERII