fbpx

Glamour, budoir, akty

Uvažujete o focení aktů? Chcete si udělat radost fotkami ve stylu glamour? Zaujalo vás boudoir focení? Navštivte náš fotoateliér v Praze na Letné.

Profesionální fotografka Jana Hozová v něm plní sny všem, kteří o decentní a umělecké fotografie na špičkové úrovni mají zájem.

Přehrát video

Ve fotoateliéru Jana Hozová jsme přesvědčeni, že každá žena by měla mít fotografie, na kterých se sama sobě bude líbit. Udělejte si radost a využijte možnost podívat se na sebe jinýma očima – očima profesionálního fotografa, který zvýrazní Vaše přednosti a potlačí případné drobné nedostatky, o kterých přece nikdo nemusí vědět…

Glamour, akty a boudoir fotografie mají jedno společné – umění neopakovatelně zachytit krásu lidského těla. Profesionální fotograf při jejich focení rafinovaně využívá hru světel a stínů a zaznamenává jedinečný půvab jeho tvarů a křivek. A je jen a jen na Vás, do jak míry se při tom chcete odhalit. A v čem se vlastně focení aktů, glamour a boudoir focení od sebe liší?

BUDOIR FOCENÍ

 

Boudoir je moderní fotografický styl, který do umělecké fotografie vnáší intimitu ložnice a svůdnost dámského prádla. Pokud teprve sbíráte odvahu na focení aktů, může pro vás být boudoir focení tou pravou volbou. Fotí se především ve spodním prádle a výsledné fotografie jsou oslavou něžné ženské krásy a ženskosti.

GLAMOUR FOCENÍ

 

Glamour je tím pravým, pokud toužíte po odvážnějších, vyzývavějších fotografiích plných rafinovanosti a sexappealu, bez nutnosti se zcela vysvléci. Fotoateliér Jana Hozová nabízí přívětivé, takřka domácí prostředí a zázemí, ve kterém se budete cítit příjemně a na trému ani nepomyslíte.

FOCENÍ AKTŮ

 

Akt, to je umělecké ztvárnění nahého těla a zachycení jeho krásy. Při focení aktů nedokumentujeme vzhled, ale oslavujeme půvab.  Profesionální fotograf se s Vámi vydává na cestu hledání těch nejlichotivějších záběrů. Ve hře světel a stínů zaznamenává rafinované detaily a linie křivek tak, aby vynikly Vaše přednosti a Vaše jedinečnost.

Proč nafotit akty či glamour fotografie právě u nás?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.