Blog

rodinne_foceni_rodinna_oslava_leto_zahrada_dort

Jak nafotit krásné fotografie na rodinných oslavách

Fotografování rodinných oslav je úžasný způsob, jak zachytit nezapomenutelné momenty a udržet vzpomínky na tuto událost živé pro příští generace. Bez ohledu na to, zda jste amatér, nebo zkušený profesionál, tady je několik tipů, jak nafotit krásné fotografie na rodinných oslavách.

Číst dál »
Maminka s dětmi se fotí na louce.

Prvomájové focení – probouzejte lásku v květnu s romantickou slevou

Ať už jste zamilovaný pár, nebo si jen chcete užít pár krásných jarních chvil před naším fotoaparátem, tak květen je pro to jako stvořený. První máj, Den lásky, nám připomíná, jak důležité je oslavovat lásku a sdílet ji se svými nejbližšími. A co je lepší způsob, jak to udělat, než se společně vyfotit a zvěčnit tyto zvláštní okamžiky? JHFOTO je tu pro vás, abychom vám pomohli zachytit ty nejkrásnější okamžiky vaší lásky, a to aktuálně i se slevou!

Číst dál »
Žena na mateřské na glamour focení, která je krásná a sexy.

MATEŘSTVÍM TO NEKONČÍ

Focení v ateliéru u Jany pro mě, jako pro maminku na rodičovské dovolené, byl úžasný zážitek a zasloužená odměna po náročných dnech, kdy si vážně krásná nepřipadám. Než jsem přišla, měla jsem obavy, abych nebyla moc stydlivá a neodrazilo se to na výsledných fotografiích, ale k mému velkému a příjemnému překvapení, jsem se cítila moc dobře a uvolněně. Atmosféra byla velice příjemná a ze mě veškerý strach úplně opadl.

Číst dál »