Blog

Sama sobě dárkem

Každá žena dosáhne svého milníku jindy. S jinými lidmi. V jiném věku. Připadat si krásná a sebejistá je ovšem základním kamenem pro každé období života. Zaznamenat si ho k nám přišla naše klientka Martina, která si z tohoto inspirativního a pohodového focení odnesla nejen krásné fotografie, ale i skvělý zážitek. Jaké fotografování vnímala ona sama?

Číst dál »

Ve víru vůní

Ovládnout svět vůní a namíchat parfém, který nás přesně definuje, je snem každé z nás. A teď se stává skutečností. Prožít ho můžete v našem fotoateliéru společně s Mgr. Lucií Stollinovou Sromovou, Ph.D, která z vás udělá ženu vůní. Kdopak ona záhadná osoba je?

Číst dál »

(R)evoluce Lásky

Má práce je krásná kvůli nespočtu věcí. Co mě ovšem stále nabíjí novou energií je potkávání se s různými typy lidí. Mým fotoaparátem prošlo již mnoho spisovatelů, zpěváků, malířů či tanečníků.

Číst dál »

Fotografování v každém věku

Mnoho lidí žije dlouhá léta, ne-li celý život v domnění, že fotografování v ateliéru není pro ně. Pro několik nejrůznějších důvodů si proto nikdy nedopřejí ten krásný pocit s fotografováním spojený.

Číst dál »

Příležitost č. 2022

Začátek roku se přirozeně váže s novými začátky. Může se jednat o nové výzvy v osobním, ale i profesním životě. Není nový rok pro vás ten pravý impuls, na který tak dlouho čekáte? Nestane se rok 2022 správným okamžikem na profesní seberealizaci? Investujte čas hlavně sami do sebe a do svého profesního úspěchu. Společně s námi navíc s profesionální sebeprezentací!

Číst dál »

Vánoce přes objektiv

Nejen o Vánocích je však příjemné mít možnost zaznamenat výjimečné chvilky, které vám jednoho dne pomůžou převyprávět příběh vaší rodiny i těm nejmladším. Kdo by si nechtěl připomenout první smích vašeho dítěte, jeho první kroky nebo samotné těhotenství. Každý takový životní okamžik si zaslouží své místo v rodinné historii.

Číst dál »