Blog

Žena na focení brand, která je spisovatelka.

Jak můžete ochránit vaši osobní značku na sociálních médiích

První dojmy jsou důležité a odehrávají se během okamžiku. Ať už je to v reálném životě nebo skrz sociální média, lidé si velice rychle udělají názor podle toho, co zrovna vidí. Když přijde na vaši osobní značku a přítomnost online, sociální sítě jsou tím nejdůležitějším nástrojem, proto je důležité se o ně starat – zvláště pokud skrz ně obchodujete a prezentujete svou značku.

Pokud se chcete ujistit, že sociální sítě neponičí vaši značku, můžete následovat těchto pár jednoduchých tipů.

Číst dál »
Brand focení pro hudebnici, která čte z not.

Hudba pohledem fotoaparátu

Jana mě dokázala tak citlivě a nenuceně vést, že jsem neměla pocit, že jsem uprostřed herecké etudy, ale že ji po kouskách nechávám nahlédnout do mého nitra a ona ty momenty jen zachycuje. Myslím, že podobně to prožívají i moji klienti. Tu křehkost okamžiku a potřebu vzájemné důvěry.

Číst dál »
Brand focení pro ženu, která hraje na hudební nástroj.

Jak se připravit na focení vaší osobní značky

Ať už jste malý nebo větší podnikatel, influencer nebo freelancer, osobní značka pro vás bude velice důležitá a fotografie především. To je totiž to, co zákazník uvidí jako první a co nese hlavní informace o vaší značce. Tady je pár rad, které zajistí, že budete na vaše focení perfektně připravení a fotografie budou dokonalé.

Číst dál »
Krásná žena, která na focení glamour se cítí skvěle.

Zaznamenali jsme ženskost

Před časem se v našem ateliéru fotila tato nádherná žena. Její vstřícnost, energie a nadšení náš ateliér doslova rozzářily. Nechte se inspirovat jejími fotografiemi, které okouzlily nejen náš fotoateliér, ale zcela jistě dodají odvahu mnohým z vás. Život je příliš krátký na to, abychom nerealizovali své sny.

Číst dál »