Blog

Žena na glamour focení, která je krásná a sexy v červeném prádle.

Odvážný dárek, pro odvážnou ženu

Jedno z mých mnoha tajných přání bylo nechat se vyfotografovat v lehce odvážnějším poodhaleném stylu (budoir a glamour). Vždy se mi tyto fotografie líbily, světlo a stín, smyslné pohledy, linie ženského těla. A tento sen se mi vyplnil.

Číst dál »
Párové focení dvou zamilovaných na Valentýna.

Párové focení očima muže

Všichni to známe – vy chcete pěkné fotky s partnerem, ale on ne a ne se jít s vámi vyfotit. Možná je to, protože se bojí a neví, co čekat, ale můžete ho uklidnit. Jaké je párové focení očima muže?

Číst dál »
Brand focení baletní školy v Polici nad Metují.

Akta ateliér

Každá kreativní chvilka musí být po zásluze potrestána. Ptáte se, jak to myslíme? Před pár týdny jsme společně vyrazili za baletní školou směr Police nad Metují, kde naší kreativitu vítal každý, až na jednu malou náhodu. Občas se jednoduše stane něco, co se nám všem postará o hromadu nečekané zábavy. Staňte se součástí našeho broumovského příběhu.

Číst dál »
Firemní focení pro daňovou a účetní firmu.

Vyvarujte se těmto 5 chybám při budování osobní značky

Začali jste s byznysem a konečně se mu daří? Máte z toho obrovskou radost a nevíte co se sebou? Dejte si pozor, abyste v této důležité fázi neudělali nějakou chybu. Čeho se vyvarovat, se dozvíte v tomto článku. Úspěšné začátky mohou být hypnotizující. Soustředíte se na klienty a zakázky a vaše značka možná začíná trošku ležet ladem. Pokud ale chcete nalákat více klientů, nesmíte dopustit, aby vaše značka upadala, protože to je hlavní element, který potenciální zákazníci vidí. Osobní branding je velice důležitý a není radno ho podceňovat. Pokud chcete, aby vaše značka jen zářila a dál rostla, vyvarujte se těmto 5 chybám.

Číst dál »
Žena na focení glamour, která si nechala kudrnaté vlasy a krásné líčení.

MEZI NÁMI ATELIÉROVÝMI

Glamour focení je zvláštní disciplína. Naposledy si ho v ateliéru vyzkoušela naše kolegyně Kateřina, která u nás skvěle fotí rodiny a s pózováním lidí před foťákem má spoustu zkušeností. Proto ji dost překvapilo, že pózy na glamour focení jsou zcela odlišné. Na rozdíl od rodinného focení, kde se vše přizpůsobuje dětem a občas to bývá dost hektické. Jak se při takovém focení cítila?

Číst dál »

Zrodila se modelka

Kdo by kdy tušil, že jedno focení může člověku přinést tolik radosti. Mám obrovské štěstí, že jsem se na chvíli mohla stát součástí natolik pozitivního a krásného prostředí jako je Fotoateliér Jana Hozová. Letos mi totiž bylo 40 let a mým velkým přáním bylo nafotit takové fotografie, které mi v následujících několika letech budou přinášet krásné vzpomínky.

Číst dál »