Dárek za čokoládovou tyčinku

Pamatujete, jak pro vás měla babička vždycky kousek čokolády, bonbon nebo voňavou buchtu? Jak vás nechala oždibovat vánoční cukroví a dlouho se dívat na televizi? A že jste mohli přijít i když jste zrovna provedli nějakou lumpárnu? Babičky a dědečkové tu byli, aby nás rozmazlovali. Dnes můžete rozmazlit vy je.

Na rodinné fotografie patří

Máte s babičkou nebo dědečkem fotku z posledního roku? Mají hezkou fotku s vnoučaty nebo pravnoučaty? A máte fotografii, na které by byla celá rodina? Třeba všechny tři generace?

Ne? A proč ne?

Protože jste si zatím na to nenašli čas. Žádná jiná překážka před vámi nestojí. A protože je to jen malá překážka, je snadné ji překonat. Stačí jen vzít do rukou kalendář a tužku.

Fotografií s babičkou a dědečkem bývá v rodinném albu opravdu málo, můžete brzy vyplnit prázdná místa.

Dárek co vždy vykouzlí úsměv

Dárky vybíráme vždy tak, aby potěšily. Některé dárky to umí na chvíli, jiné dokonce na pár týdnů. Ale znáte takový, co vykouzlí úsměv při každém pohledu?

Jsou to společné rodinné fotografie vystavené na polici. Nejde je minout bez povšimnutí, nejde se neusmát. Patříte jeden k druhému a měli byste mít pár hezkých záběrů. Babičky a dědečkové na fotografiích nemají chybět.

U focení se jistě pobavíte a výsledek je krásným dárkem nejen pro babičku a dědečka, ale pro vás všechny. Bude to malé poděkování za všechny ty sladkosti a pohlazení.