Den plný krásné péče

Usmívají se na vás z módních magazínů, špulí rty v nejrůznějších reklamách, vystavují křivky v bikinách. Ano, modelky. S čokoládovou tyčinkou v ruce se nad perfektním věšákem na šaty jen ušklíbneme a pomyslíme si: To se jim to nakrucuje, když je nalíčí, upraví, a nakonec vše nelichotivé vyretušují. Ale v koutku duše jim stejně malinko závidíme. Vypadají dokonale.

Chtěli byste také takto nádhernou fotku? Můžete ji mít a vůbec nevadí, že nejste modelkou. Troška kouzel změní v modelku i vás. Nechte se zlákat a za chvíli budete držet v rukou nádherné fotky půvabné bytosti, kterou jste dosud neznali. Objevte ji.

Troška líčení, troška světel a pár následných úprav

Opravdu stačí tak málo, abychom vám zhotovili úžasné fotografie. A jestli se trápíte nějakým kilogramem navíc, vráskou kolem očí nebo problematickou pletí, zapomeňte na to. Ukážeme vám, že nic z toho nebude na fotografiích vidět.

Jakmile se na vás podívá naše vizážistka hned bude vědět, jak vám s trochou make-upu pomoci k perfektní vizáži.

Správným nasvícením a fotografováním z různých úhlů zachytíme vaše půvaby. K preciznímu výsledku ještě přidá trochu koření naše grafička a recept na nádherné fotografie je hotov.

I paní Zdena byla nervózní a vidíte, jak se fotografie podařily.

Jistě jste zvědavá, jak to bude slušet vám. Můžete to brzy zjistit.