Ve víru vůní

Ovládnout svět vůní a namíchat parfém, který nás přesně definuje, je snem každé z nás. A teď se stává skutečností. Prožít ho můžete v našem fotoateliéru společně s Mgr. Lucií Stollinovou Sromovou, Ph.D, která z vás udělá ženu vůní. Kdopak ona záhadná osoba je? Dočtete se níže!

Můžeš nám v krátkosti představit tvoji práci? 

Jsem odborný asistent na lékařské fakultě v oboru biochemie, ale má práce a srdce mne vždy táhly k přírodním látkám. Před několika lety jsem se více seznámila s používáním rostlinných a éterických olejů a loni dokončila studium na Institutu aromaterapie. Věnuji se především individuálním konzultacím z nichž vznikají osobní směsi pro podporu těla i psychiky a nebo řešíme konkrétní využití  olejů pro fyzický problém. Mimo to pořádám workshop a spolu s Petrou Havlíkovou pak pořádáme série pečujících ceremonií. 

Pro koho jsou tyto akce vhodné?

Semináře i konzultace vždy cílíme na konkrétní skupinu a nebo daný problém – teď pro letní období se chci věnovat bezpečnosti olejů zejména vzhledem k pobytu na sluníčku, na podzim pak imunita a podpora dětí i rodičů při návratu do škol či školek.

Takže vlastně vhodné jsou pro všechny. Protože konkrétní oleje i zvolenou aplikaci individuálně specifikujeme podle možností a nebo kontraindikací klienta. V brzké době bych se ráda pustila i do online kurzů – především cílící na sebepéči a vhodnost/bezpečnost při používání konkrétních olejů.

Jak ses cítila během focení? 

Cítila jsem se úžasně, nikdy mne nenapadlo že se tak „ráda“ nechám fotit a navíc vzniknou tak nádherné fotky!

K čemu fotky využiješ? 

V současné době chystám svůj web, ale v provozu je již FB stránka i skupina Aromavěda duše. Pod stejným jménem mne najdete i na Instagramu.

Zhluboka se nadechněte, představte si vůni vašeho života a přijďte si ji k nám proměnit ve skutečnost. Stačí se přihlásit a můžete se začít těšit! My se již rozhodně těšíme!