Prvomájové focení – probouzejte lásku v květnu s romantickou slevou

Ať už jste zamilovaný pár, nebo si jen chcete užít pár krásných jarních chvil před naším fotoaparátem, tak květen je pro to jako stvořený. První máj, Den lásky, nám připomíná, jak důležité je oslavovat lásku a sdílet ji se svými nejbližšími. A co je lepší způsob, jak to udělat, než se společně vyfotit a zvěčnit tyto zvláštní okamžiky? JHFOTO je tu pro vás, abychom vám pomohli zachytit ty nejkrásnější okamžiky vaší lásky, a to aktuálně i se slevou!

Mladý pár se fotí venku při jarním světle.

Květen je měsíc, kdy se příroda obléká do svých nejkrásnějších šatů. Stromy se pokrývají jemnými květy a trávníky konečně chytají zelenou. Je to ideální doba pro focení v přírodě, kdy můžete vytvořit nezapomenutelné vzpomínky s někým, koho máte po celý rok ve svém srdci. Náš ateliér nabízí celý květen slevu na focení venku, abyste mohli tyto okamžiky zachytit v plné kráse. A pokud byste raději zůstali v ateliéru, nabízíme také možnost focení v našem profesionálním prostředí.

 

Maminka s dětmi se fotí na louce.
Maminka s dětmi se fotí na louce.

Naše zkušená fotografka vám pomůže uvolnit se a užít si přítomnost vaší lásky během focení, ať už se rozhodnete pro venkovní nebo ateliérové focení.

Tatínek s dcerou se fotí na rodinném focení v ateliéru Jana Hozová.
Maminka a tatínek se s dcerou se fotí na rodinném focení v ateliéru Jana Hozová.
Maminka se synem se fotí na rodinném focení v ateliéru Jana Hozová.

Nechte se unést jarní atmosférou a společně si vytvořte vzpomínky, které budete moci s radostí prožívat znovu a znovu. A jak to udělat? Je to jednoduché! Pro rezervaci využijte telefon: 603 552 719. 

S ohledem na světelné podmínky je pro venkovní focení nutné se domluvit na ranní hodiny nebo večerní. Pro ateliérové focení je možné využít náš rezervační systém. Ať už si vyberete venkovní nebo ateliérové focení, naše fotografka se postará o to, aby vaše fotografie byly nezapomenutelné a plné emocí. 

Samozřejmě, naše květnová nabídka se nevztahuje pouze na zamilované páry, ale také na focení rodin. Jarní atmosféra a barevná příroda jsou ideálním pozadím pro rodinné portréty, které uchovají vzácné společné chvíle. 

Ať už zvolíte venkovní focení nebo pohodlí našeho ateliéru, s JHFOTO budou vaše rodinné fotografie plné radosti, lásky a krásy. Navštivte nás a vytvořte společně s námi neocenitelné vzpomínky na vaše nejbližší.

Mladý pár se fotí venku při jarním světle.

Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost a využijte naší květnové slevy na párové focení. Těšíme se na vás v JHFOTO a přejeme vám krásné jarní dny plné lásky a radosti. Zarezervujte si svůj termín ještě dnes!