Krása žen je dědičná, pomůžeme vám ji zachytit

Glamour fotografie u vás možná vyvolává pocit, že se bude jednat o lechtivější a pikantnější záběry. Proto je třeba hned v úvodu zmínit, že tomu tak není. Glamour fotografie se pořizují v oblečení a to tak, aby zachytily něhu, půvab a krásu žen. Při focení si bereme na pomoc nejrůznější nasvícení, zkoušíme různé úhly a měníme kompozici. Někdy zachytíme celou postavu, někdy jen tvář a někdy jen její část. Do rukou dostáváte fotografie krásné ženy, vás.

Krásné ženy nosí stejné příjmení

Ať už vás s vaší maminkou dělí stovky kilometrů nebo bydlíte stále pod jednou střechou, zůstává mezi vámi navždy pouto. Pouto nejbližší osoby, která vás vždy umí obejmout, když to potřebujete, co vám pomůže i beze slov a která je tu pro vás, aby se s vámi smála i plakala.

Máte s maminkou nějakou hezkou fotku? Jistě teď marně vzpomínáte a vracíte se do dětství, když vás na černobílé fotografii drží na klíně s narozeninovým dortem. Není to škoda?

Pojďte to změnit a vezměte tentokrát na focení vaši maminku. Čeká vás příjemné odpoledne, plné péče a hýčkání. Na jeho konci budete bohatší o společně strávený čas, skvělý zážitek, a především nádherné fotky vás a vaší maminky.

Společné fotografování je i krásným dárkem, upomínka se na vás bude z rámečku usmívat každý den.